Winnaar Zelfstandige jeugd Winnaar Pupillen
Foto winnaar Zelfstandige jeugd volgt Foto winnaar Pupillen volgt
Richard, van harte gefeliciteerd! Romée, van harte gefeliciteerd!
Foto: Berend Averesch Foto: Berend Averesch


Uitslag 19 Péronne Natural Jeugd    14-05-2016    Midfond

Lossing: 08:00:00   Wind: N-NW 4   Aantal duiven: 157   Aantal deelnemers: 20

 Prs  Vlg  Ver Naam                 Woonplaats             Mee Get  Afstand    Ringnr   Zuiver Snelheid Punten    Vpu 

   1         1 Richard Koller       Gronau                   4   3  383,257 5-1311609 13:08:26 1242,591 1000,0  100,0 
   2    3    2 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15   1  380,356 5-1312902 13:06:59 1239,013  980,8   96,0 
   3    9    3 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15  11    2/11  5-1312903 13:12:02 1218,960  961,5   92,0 
   4   17    1 Romée Hoek           Harbrinkhoek             8   7  379,414 4-1530840 13:11:19 1218,741  942,3  100,0 
   5         2 Thijs Kuijpers       Markelo                  8   1  356,008 2-1177723 12:53:41 1212,218  923,1   96,3 
   6   22    3 Lorenzo Kiewiet      Almelo                  10   1  374,440 3-1724624 13:10:18 1206,702  903,8   92,6 
   7   14    4 Rense Jurjens        Holten                   6   1  357,982 4-1633616 12:56:54 1205,733  884,6   88,9 
   8   26    5 Julian Hampsink      De Lutte                 7   3  391,652 4-1543898 13:25:31 1203,170  865,4   85,2 
   9   10    4 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15   2     3    4-6244734 13:16:11 1202,961  846,2   88,0 
  10   12    5 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15  13     4    5-4768066 13:16:23 1202,201  826,9   84,0 

  11   46    6 Collin,Randy,Dustin  Almelo                   9   1  374,352 2-1151806 13:12:58 1196,139  807,7   81,5 
  12   16    6 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15   3     5    4-1551012 13:18:36 1193,836  788,5   80,0 
  13   15    7 René Kuijpers        Markelo                  9   3  356,008 3-1749265 12:58:17 1193,524  769,2   77,8 
  14   52    8 Rense Jurjens        Holten                   6   6    2/3   5-1393391 13:00:35 1190,958  750,0   74,1 
  15   37    9 René Kuijpers        Markelo                  9   6    2/3   4-1553475 12:59:00 1190,663  730,8   70,4 
  16   36    7 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15   4     6    5-6004251 13:20:41 1186,080  711,5   76,0 
  17   35   10 Romée Hoek           Harbrinkhoek             8   6    2/3   4-1582813 13:19:56 1185,917  692,3   66,7 
  18   42   11 Jordy Fikkert        Vriezenveen              7   1  375,595 2-1207103 13:17:14 1183,972  673,1   63,0 
  19   20    8 Erik van der Poel    Vriezenveen             15   2  376,852 5-1341305 13:18:19 1183,891  653,8   72,0 
  20   27    9 Erik van der Poel    Vriezenveen             15  14    2/6   5-1341693 13:18:45 1182,282  634,6   68,0 

  21   33   10 Jessica Eertink      Enter                    6   1  370,801 5-1576591 13:14:06 1180,519  615,4   64,0 
  22        12 Lorenzo Kiewiet      Almelo                  10   2    2/2   1-1319760 13:17:30 1179,338  596,2   59,3 
  23   32   13 Marlou Siegerink     Haaksbergen             10  10  363,762 3-1751407 13:08:27 1179,321  576,9   55,6 
  24   30   11 Wendy Eertink        Enter                    7   7  370,801 3-1783998 13:14:52 1177,640  557,7   60,0 
  25   31   12 Arinda ten Bolscher  Rijssen                  3   1  365,873 4-1588584 13:10:42 1177,577  538,5   56,0 
  26   45   14 Julian Hampsink      De Lutte                 7   1    2/3   4-1543889 13:33:07 1175,720  519,2   51,9 
  27   34   13 Erik van der Poel    Vriezenveen             15  13     3    5-1342156 13:22:20 1169,138  500,0   52,0 
  28   29   15 Myron & Dylan Snippe Westerhaar/ Vriezenvee   8   7  381,318 5-1346123 13:26:13 1168,911  480,8   48,1 
  29   41   16 Myron & Dylan Snippe Westerhaar/ Vriezenvee   8   2    2/4   3-1661168 13:26:17 1168,672  461,5   44,4 
  30   50   14 Wendy Eertink        Enter                    7   6    2/3   2-1215115 13:17:36 1167,505  442,3   48,0 

  31        15 Arinda ten Bolscher  Rijssen                  3   2    2/2   4-1588607 13:13:32 1166,936  423,1   44,0 
  32        17 Marlou Siegerink     Haaksbergen             10   3    2/2   5-4015424 13:12:34 1163,789  403,8   40,7 
  33        16 Jessica Eertink      Enter                    6   2    2/2   5-1576604 13:19:25 1160,870  384,6   40,0 
  34   38   17 Erik van der Poel    Vriezenveen             15  10     4    5-1342146 13:24:46 1160,378  365,4   36,0 
  35        18 Romée Hoek           Harbrinkhoek             8   4     3    2-1813509 13:27:56 1156,986  346,2   37,0 
  36   39   18 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15   9     7    5-1312882 13:28:58 1156,215  326,9   32,0 
  37        19 René Kuijpers        Markelo                  9   2     3    5-1314824 13:11:14 1143,863  307,7   33,3 
  38   48   19 Erik van der Poel    Vriezenveen             15   9     5    5-1341627 13:30:12 1141,285  288,5   28,0 
  39   40   20 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15   7     8    5-1312901 13:34:00 1138,791  269,2   24,0 
  40   47   21 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15   6     9    5-1312889 13:34:21 1137,599  250,0   20,0 

  41   44   20 Myron & Dylan Snippe Westerhaar/ Vriezenvee   8   4     3    2-1212543 13:35:36 1136,228  230,8   29,6 
  42        21 Jordy Fikkert        Vriezenveen              7   5    2/2   5-1342410 13:30:56 1134,958  211,5   25,9 
  43   49   22 Robin van Sermond    Goor                     6   4  362,136 5-1315107 13:19:05 1134,920  192,3   16,0 
  44        22 Myron & Dylan Snippe Westerhaar/ Vriezenvee   8   1     4    4-1468003 13:36:06 1134,538  173,1   22,2 
  45        23 Julian Hampsink      De Lutte                 7   2     3    4-1543902 13:45:18 1134,237  153,8   18,5 
  46        24 Collin,Randy,Dustin  Almelo                   9   3    2/2   5-2118583 13:30:27 1132,854  134,6   14,8 
  47   51   23 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15   8    10    5-1312894 13:35:58 1132,125  115,4   12,0 
  48        24 Erik van der Poel    Vriezenveen             15   4     6    5-1341737 13:32:55 1131,972   96,2    8,0 
  49        25 Robin van Sermond    Goor                     6   2    2/2   2-1177949 13:20:01 1131,610   76,9    4,0 
  50           Wendy Eertink        Enter                    7   3     3    5-1576583 13:28:29 1128,823   57,7        

  51           Joe Bruinenberg      Glanerbrug              15  15    11    5-1312920 13:37:11 1128,040   38,5        
  52        25 Rense Jurjens        Holten                   6   2     3    3-1834303 13:17:50 1126,320   19,2   11,1 
            26 Julian Hampsink      De Lutte                 7   5     4    5-1305795 13:47:52 1125,868    0,0    7,4 
            27 Lorenzo Kiewiet      Almelo                  10   4     3    2-1151739 13:33:05 1124,162    0,0    3,7 


7050 RekenCentrum Berg en Dal       Gegenereerd door Venira Rekenaar

Terug naar het begin van de pagina