Uitslag 96 Marseille (Int.) Fondunie 2000 22-07-2012 Fondunie 2000
Lossing: 06:40:00 Wind: var 1-2 Aantal duiven: 808 Aantal deelnemers: 169
Prs Vlg Naam Woonplaats Inko Mee Get Afstand Ringnr Zuiver Snelheid Punte
1 70 Comb van den Berg Utrecht 1139 11 6 998,417 9-2023344 07:50:45 902,934 500,0
2 H.J.A. Leushuis Deurningen 0617 6 2 1025,140 0-1224051 08:41:34 886,362 497,5
3 6 C.J. van der Laan Castricum 1300 12 4 1054,935 9-1069324 09:20:47 882,210 495,0
4 11 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 1 1031,378 0-1219668 08:57:15 879,828 492,6
5 32 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 7 6 1061,640 0-1545041 09:36:31 876,291 490,1
6 26 C.J. van der Laan Castricum 1300 12 7 2/5 9-1054774 09:35:40 871,365 487,6
7 159 Duo de Groot- Leijen Egmond aan de Hoef 1300 5 3 1062,140 0-1545251 09:44:45 870,782 485,1
8 184 Sven van Houten IJsselstein 1020 7 2 993,251 0-1438921 08:26:37 870,039 482,7
9 N. Klaverstijn Amsterdam 1211 2 2 1033,084 9-1007787 09:23:48 861,765 480,2
10 147 H. van Gurp Heino 0305 6 5 1038,135 1-1329601 09:32:08 860,002 477,7
11 19 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 4 2/9 0-1219664 09:25:50 858,885 475,2
12 Comb Seelen Borne 0617 2 2 1024,221 0-1195358 09:17:35 858,827 472,8
13 180 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1211 12 5 1029,733 9-1011988 09:34:27 851,406 470,3
14 165 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 10 1 971,418 9-1373114 08:26:13 851,213 467,8
15 83 Comb Vertelman en Zn Hoogkarspel 1300 9 1 1067,975 9-1041343 10:26:15 846,759 465,3
16 125 G. van Tuyl Hellouw 2128 8 2 971,573 9-1375865 08:32:27 846,723 462,9
17 175 C.J. Schermer Castricum 1300 6 1 1056,106 9-1059539 10:22:57 839,546 460,4
18 40 H. Bergman Genemuiden 0305 10 9 1058,826 1-1214605 10:29:10 837,569 457,9
19 22 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 2 3 8-1044150 10:04:03 832,394 455,4
20 100 Comb.Foppen-Vlijm Harderwijk 0763 10 2 1027,008 8-1142926 09:58:57 832,293 453,0
21 41 L.A. Pronk Breezand 1300 5 5 1093,208 9-1062956 11:19:31 831,643 450,5
22 36 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 7 4 0-1219678 10:05:34 831,377 448,0
23 39 Th. Burgers Weurt 2139 11 11 973,068 1-1465281 08:55:28 831,349 445,5
24 120 N.C. Volkens Bergen 1300 6 2 1066,642 6-2063473 10:49:44 830,243 443,1
25 68 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 9 2 1119,439 9-1624035 11:54:20 829,623 440,6
26 28 C.J. van der Laan Castricum 1300 12 1 3 7-1694428 10:36:59 829,361 438,1
27 45 Auke Smid Zwaagwesteinde 0259 11 3 1128,902 8-1987305 12:10:37 826,661 435,6
28 134 C.J. van der Laan Castricum 1300 12 6 4 8-1417290 10:43:40 825,026 433,2
29 Peter Roossien Zwolle 0305 5 1 1042,318 9-1726510 10:29:28 824,315 430,7
30 61 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 5 2 1054,263 7-1429949 10:44:30 823,965 428,2
31 35 Arjan Beens Genemuiden 0305 15 10 1058,811 7-0010961 10:52:14 822,548 425,7
32 74 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 7 1 2/5 8-1407775 10:57:01 821,693 423,3
33 54 M. Peereboom Amstelveen 1300 6 5 1026,537 8-1346663 10:15:07 821,154 420,8
34 92 R. Timmermans Schellingwoude 1211 11 6 1033,958 9-1013440 10:24:14 821,106 418,3
35 37 Arjan Beens Genemuiden 0305 15 12 2/6 7-1235199 10:54:38 821,017 415,8
36 81 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 9 5 0-1219654 10:25:25 818,284 413,4
37 49 Arjan Beens Genemuiden 0305 15 5 3 6-1628650 10:59:15 818,089 410,9
38 62 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 7 6 1055,308 0-1559610 10:55:04 818,026 408,4
39 95 Th. Burgers Weurt 2139 11 4 2/6 0-1398862 09:15:15 817,527 405,9
40 59 H. Bergman Genemuiden 0305 10 1 2/3 9-1702998 11:02:52 815,821 403,5
41 176 L.A. Pronk Breezand 1300 5 1 2/3 8-1409533 11:45:05 815,777 401,0
42 90 Roy Kaspers Markelo 0751 8 2 1016,153 0-1306707 10:10:47 815,674 398,5
43 183 R. Blokhuis Borne 0617 3 2 1024,239 0-1198004 10:20:46 815,629 396,0
44 172 Jaap Mazee Ens 0763 3 3 1058,372 0-1150613 11:02:47 815,523 393,6
45 65 Auke Smid Zwaagwesteinde 0259 11 4 2/3 0-1049882 12:33:52 812,822 391,1
46 66 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1211 9 1 1021,675 8-1347770 10:22:56 812,187 388,6
47 188 A.H.J. Peters Zelhem 0751 4 3 991,328 9-1940210 09:51:33 808,228 386,1
48 87 Rieks Lonsain Nieuwleusen 0305 24 19 1054,304 1-4401642 11:10:20 807,690 383,7
49 51 Arjan Beens Genemuiden 0305 15 2 4 8-2075829 11:19:19 805,598 381,2
50 102 A.J. van Amerongen Bunnik 1139 3 2 997,777 0-2058861 10:03:51 805,406 378,7
51 121 Arjan Beens Genemuiden 0305 15 4 5 8-0011157 11:22:15 803,804 376,2
52 117 N. Tetteroo Purmerend 1211 5 4 1047,801 1-1572846 11:09:08 803,446 373,8
53 93 T. de Ruiter Opijnen 2128 4 4 971,005 9-1374001 09:37:11 801,038 371,3
54 57 M. Peereboom Amstelveen 1300 6 3 2/5 9-1005062 10:46:59 800,742 368,8
55 E. Verheijen Putten 0763 5 1 1017,886 9-1890313 10:39:01 07:21:39 366,3
56 67 Bas Weijers Groesbeek 0865 10 7 964,340 0-1409318 09:33:41 07:23:15 363,9
57 122 M. Peereboom Amstelveen 1300 6 1 3 5-1184726 10:53:21 07:25:10 361,4
58 J. Steentjes Silvolde 0850 3 3 979,431 8-1230710 09:57:12 07:27:54 358,9
59 H. Bergman Genemuiden 0305 10 6 3 9-1702925 11:37:30 07:28:58 356,4
60 69 G. Kok Ransdorp 1211 4 4 1035,089 9-1006443 11:08:30 07:29:38 354,0
61 96 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 5 1 2/3 7-1429950 11:33:16 07:30:26 351,5
62 82 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 7 1 2/3 0-1559595 11:35:04 07:30:55 349,0
63 114 J. van Engelen Hedel 2128 3 1 962,065 8-1729916 09:38:36 07:31:01 346,5
64 200 Abr. van Gelderen Ameide 1020 2 2 986,780 0-1683918 10:09:52 07:31:23 344,1
65 Auke Smid Zwaagwesteinde 0259 11 1 3 7-1147760 13:10:02 07:33:54 341,6
66 157 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1211 9 9 2/3 0-1501717 10:58:23 07:36:17 339,1
67 71 Bas Weijers Groesbeek 0865 10 2 2/6 0-1409338 09:47:01 07:36:35 336,6
68 98 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 9 4 2/4 7-1156060 13:02:34 07:38:16 334,2
69 G. Kok Ransdorp 1211 4 1 2/2 0-1502747 11:20:38 07:41:46 331,7
70 73 Comb van den Berg Utrecht 1139 11 3 2/3 0-1453969 10:37:57 07:44:55 329,2
71 118 Bas Weijers Groesbeek 0865 10 6 3 0-1409315 09:55:45 07:45:19 326,7
72 156 P. Eeuwes Huissen 0865 6 2 981,455 8-1213260 10:19:29 07:47:39 324,3
73 Comb van den Berg Utrecht 1139 11 5 3 0-1453978 10:42:04 07:49:02 321,8
74 111 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 7 5 3 7-1668820 12:02:38 07:50:34 319,3
75 85 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 10 5 1092,104 0-1560714 12:40:58 07:50:50 316,8
76 137 Th. van Oss Afferden 0865 10 8 976,067 9-1970276 10:17:09 07:52:04 314,4
77 94 A. de Bruin Nederhorst den Berg 1020 3 3 1019,179 9-2080455 11:14:57 07:55:58 311,9
78 Comb W. en M. van Ho IJsselstein 1020 6 3 993,028 9-2007932 10:46:21 08:00:03 309,4
79 Comb Boogaard/van Bu Amsterdam 1211 7 5 1034,465 0-1506981 11:40:04 08:01:59 306,9
80 123 H.J.M.G. Fleuren Mook 2139 4 3 961,208 8-1238339 10:08:58 08:02:27 304,5
81 91 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 8 6 0-1219660 11:40:01 08:05:47 302,0
82 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 7 7 3 9-1061622 12:13:26 08:09:17 299,5
83 136 Comb Vertelman en Zn Hoogkarspel 1300 9 9 2/4 0-1540399 12:30:48 08:10:49 297,0
84 Diesvelt & Wanders Loil-Didam 0803 4 3 983,751 9-2070108 10:45:37 08:10:55 294,6
85 140 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 10 1 2/4 0-1560682 13:01:05 08:10:57 292,1
86 J. Peters Bemmel 2139 7 7 976,859 0-1351186 10:37:05 08:11:00 289,6
87 126 Rieks Lonsain Nieuwleusen 0305 24 18 2/6 1-1242401 12:16:00 08:13:07 287,1
88 J. Hooymans Kerkdriel 2128 5 2 966,579 0-1864053 10:26:54 08:13:40 284,7
89 167 A. de Jong Blaricum 1139 5 2 1020,816 9-1366354 11:35:06 08:14:04 282,2
90 Roy Kaspers Markelo 0751 8 5 2/2 0-1305517 11:30:23 08:15:11 279,7
91 163 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 3 7 0-1219663 11:56:42 08:22:28 277,2
92 127 R. Timmermans Schellingwoude 1211 11 5 2/4 0-1507058 12:02:28 08:25:00 274,8
93 T. de Ruiter Opijnen 2128 4 1 2/2 9-1374017 10:45:01 08:26:15 272,3
94 A. de Bruin Nederhorst den Berg 1020 3 2 2/2 9-1237831 11:47:07 08:28:08 269,8
95 107 Th. Burgers Weurt 2139 11 3 3 0-1398852 10:49:32 08:28:11 267,3
96 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 5 3 3 9-1731473 12:32:05 08:29:15 264,9
97 162 J. van Brienen Geldermalsen 2128 7 1 977,891 8-1729696 10:57:54 08:30:32 262,4
98 128 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 9 8 3 6-1544153 13:57:41 08:33:23 259,9
99 143 J. van Straten Utrecht 1020 4 2 1002,148 8-2091556 11:32:49 08:35:07 257,4
100 154 Comb.Foppen-Vlijm Harderwijk 0763 10 1 2/3 8-1142933 12:06:16 08:37:30 255,0
101 Anita John Beuningen 2139 5 5 973,902 8-1268911 11:01:53 08:39:30 252,5
102 A.J. van Amerongen Bunnik 1139 3 1 2/2 0-1454430 11:31:59 08:39:45 250,0
103 108 Herman Brinkman Tuk 0433 9 2 1078,359 9-1714211 13:13:03 08:40:06 247,5
104 201 J. Huls Borne 0617 2 2 1024,006 8-1078159 12:05:18 08:40:17 245,0
105 B. Annink Almelo 0617 2 1 1029,548 0-1182350 12:12:21 08:40:24 242,6
106 G. Baarda Pingjum 0433 7 2 1113,943 9-1606014 13:58:26 08:41:00 240,1
107 109 Th. Burgers Weurt 2139 11 2 4 8-1235455 11:06:20 08:45:00 237,6
108 Herman Brinkman Tuk 0433 9 5 2/2 0-1152011 13:19:00 08:46:03 235,1
109 187 Th. Burgers Weurt 2139 11 8 5 0-1398877 11:07:54 08:46:34 232,7
110 144 Comb J. Hommes & Zon Akersloot 1300 5 3 1054,437 0-1558980 12:50:19 08:47:16 230,2
111 197 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 7 4 4 8-1393597 12:59:50 08:47:46 227,7
112 168 Hartog & Zn. Laren 1139 10 9 1018,454 1-1337618 12:05:58 08:47:54 225,2
113 139 R.F. Willemsen Borne 0617 14 8 1023,831 0-1195653 12:13:57 08:49:09 222,8
114 J. van Engelen Hedel 2128 3 2 2/2 8-1729995 11:01:37 08:54:02 220,3
115 J. Bochem Amsterdam Noord 1211 14 12 1038,639 0-1515655 12:37:40 08:54:22 217,8
116 135 Gebr. Hendriks Zeist 1139 4 4 1000,407 0-1465106 11:51:09 08:55:38 215,3
117 N. Tetteroo Purmerend 1211 5 5 2/2 1-1572224 12:51:54 08:57:08 212,9
118 182 Bas Weijers Groesbeek 0865 10 5 4 0-1409351 11:11:00 09:00:34 210,4
119 J.M.G. van Houten IJsselstein 1020 2 1 993,552 9-2083401 11:49:08 09:02:11 207,9
120 N.C. Volkens Bergen 1300 6 6 2/2 8-1381409 13:21:20 09:03:01 205,4
121 Arjan Beens Genemuiden 0305 15 8 6 8-2075709 13:12:25 09:03:54 203,0
122 177 M. Peereboom Amstelveen 1300 6 6 4 9-1005065 12:34:52 09:06:41 200,5
123 161 H.J.M.G. Fleuren Mook 2139 4 1 2/3 8-1238323 11:14:33 09:08:02 198,0
124 202 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 5 2 992,579 7-1552452 11:55:20 09:09:36 195,5
125 G. van Tuyl Hellouw 2128 8 6 2/2 0-1862581 11:29:30 09:10:02 193,1
126 131 Rieks Lonsain Nieuwleusen 0305 24 22 3 1-4401536 13:15:27 09:12:34 190,6
127 179 R. Timmermans Schellingwoude 1211 11 9 3 7-1626629 12:52:22 09:14:54 188,1
128 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 9 3 4 9-1623716 14:40:05 09:15:47 185,6
129 L. Rompelaar Didam 0803 3 1 983,197 8-1191285 11:50:50 09:16:50 183,2
130 P. Guelen Wijchen 2139 4 1 968,133 9-1986659 11:33:33 09:18:23 180,7
131 148 Rieks Lonsain Nieuwleusen 0305 24 1 4 9-1734452 13:22:48 09:19:55 178,2
132 169 H. Wolfsen Soest 1139 4 3 1008,202 7-1611255 12:27:28 09:22:12 175,7
133 G. Veerman Volendam 1300 5 1 1046,754 0-1512462 13:16:02 09:22:35 173,3
134 C.J. van der Laan Castricum 1300 12 5 5 8-1417209 13:28:46 09:25:05 170,8
135 Gebr. Hendriks Zeist 1139 4 1 2/2 0-1465118 12:23:46 09:28:15 168,3
136 173 Comb Vertelman en Zn Hoogkarspel 1300 9 7 3 0-1540400 13:48:27 09:28:28 165,8
137 Th. van Oss Afferden 0865 10 3 2/2 9-1970243 11:54:26 09:29:21 163,4
138 G.H.R. Bouman Bennekom 0763 1 1 990,308 9-1844297 12:12:56 09:30:02 160,9
139 151 R.F. Willemsen Borne 0617 14 1 2/5 0-1195650 12:54:58 09:30:10 158,4
140 150 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 10 4 3 9-1063327 14:25:22 09:35:14 155,9
141 Comb J. Meijer en Zo Hengelo 0751 4 3 996,003 9-1934507 12:29:54 09:39:54 153,5
142 Peter Homan Zwanenburg 1300 3 2 1034,598 0-1567038 13:20:25 09:42:10 151,0
143 J. van Straten Utrecht 1020 4 3 2/2 8-1295270 12:41:21 09:43:39 148,5
144 195 Comb J. Hommes & Zon Akersloot 1300 5 5 2/3 0-1558890 13:47:01 09:43:58 146,0
145 ANTOP Zevenaar 0803 3 2 981,566 0-1398190 12:16:25 09:44:27 143,6
146 193 H. Kalter IJsselmuiden 0763 10 2 1053,907 9-1706442 13:51:50 09:49:26 141,1
147 174 H. van Gurp Heino 0305 6 6 2/3 1-1329468 13:33:13 09:50:32 138,6
148 190 Rieks Lonsain Nieuwleusen 0305 24 2 5 9-1734438 13:54:32 09:51:39 136,1
149 J. Doppenberg Jr. Voorthuizen 0763 5 4 1009,967 7-1365893 12:59:25 09:51:57 133,7
150 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 10 2 4 9-1063230 14:48:02 09:57:54 131,2
151 171 R.F. Willemsen Borne 0617 14 9 3 0-1195638 13:26:11 10:01:23 128,7
152 J. Sanders Wijhe 0751 3 1 1031,814 9-1722070 13:36:15 10:01:29 126,2
153 H. van de Roest Zwanenburg 1211 2 2 1034,768 9-1016407 13:41:25 10:02:57 123,8
154 Comb.Foppen-Vlijm Harderwijk 0763 10 6 3 5-2136718 13:33:27 10:04:41 121,3
155 Gebr Bierhof Brummen 0751 3 1 997,715 9-1832505 12:59:54 10:07:45 118,8
156 P. Eeuwes Huissen 0865 6 3 2/2 7-2142828 12:41:50 10:10:00 116,3
157 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1211 9 6 3 0-1501725 13:32:32 10:10:26 113,9
158 N. de Fouw Bant 0763 2 2 1075,012 9-1712246 14:39:39 10:10:53 111,4
159 160 Duo de Groot- Leijen Egmond aan de Hoef 1300 5 5 2/4 0-1552351 14:23:35 10:10:54 108,9
160 191 Duo de Groot- Leijen Egmond aan de Hoef 1300 5 2 3 0-1545211 14:23:39 10:10:58 106,4
161 H.J.M.G. Fleuren Mook 2139 4 4 3 0-1400806 12:19:04 10:12:33 104,0
162 170 J. van Brienen Geldermalsen 2128 7 2 2/3 8-1729574 12:40:09 10:12:47 101,5
163 166 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 10 8 9-1781690 13:53:39 10:19:25 99,0
164 Comb P. Out & Zn. Hilversum 1139 4 4 1014,970 8-1327481 13:33:41 10:19:58 96,5
165 199 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 10 3 2/3 9-1373108 12:41:16 10:21:59 94,1
166 J.A.M. Becker Nijverdal 0617 11 5 9 0-1219753 13:59:04 10:24:50 91,6
167 A. de Jong Blaricum 1139 5 3 2/2 0-1484303 13:49:48 10:28:46 89,1
168 Hartog & Zn. Laren 1139 10 1 2/2 0-1484709 13:47:02 10:28:58 86,6
169 H. Wolfsen Soest 1139 4 1 2/2 8-1393398 13:34:16 10:29:00 84,2
170 J. van Brienen Geldermalsen 2128 7 3 3 8-1729660 13:00:48 10:33:26 81,7
171 178 R.F. Willemsen Borne 0617 14 5 4 0-1195707 14:03:48 10:39:00 79,2
172 Jaap Mazee Ens 0763 3 1 2/2 7-4290278 14:48:48 10:40:50 76,7
173 Comb Vertelman en Zn Hoogkarspel 1300 9 5 4 0-1540418 15:04:25 10:44:26 74,3
174 H. van Gurp Heino 0305 6 3 3 1-1329592 14:29:01 10:46:20 71,8
175 C.J. Schermer Castricum 1300 6 5 2/2 0-1556913 14:53:03 10:47:55 69,3
176 L.A. Pronk Breezand 1300 5 3 3 8-1409540 15:44:58 10:53:27 66,8
177 M. Peereboom Amstelveen 1300 6 2 5 9-1005055 14:22:16 10:54:05 64,4
178 R.F. Willemsen Borne 0617 14 14 5 0-1195652 14:19:00 10:54:12 61,9
179 R. Timmermans Schellingwoude 1211 11 2 4 9-1016280 14:42:13 11:04:45 59,4
180 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1211 12 6 2/2 9-1012010 14:37:24 11:05:14 56,9
181 Comb Tekkelenburg Tollebeek 0433 2 1 1064,625 6-4277996 15:25:11 11:09:24 54,5
182 185 Bas Weijers Groesbeek 0865 10 10 5 1-1520607 13:21:29 11:11:03 52,0
183 R. Blokhuis Borne 0617 3 3 2/2 0-1197503 14:38:39 11:13:21 49,5
184 186 Sven van Houten IJsselstein 1020 7 1 2/3 0-1862706 13:59:57 11:13:23 47,0
185 Bas Weijers Groesbeek 0865 10 8 6 0-1409321 13:24:21 11:13:55 44,6
186 Sven van Houten IJsselstein 1020 7 6 3 0-1438909 14:02:44 11:16:10 42,1
187 Th. Burgers Weurt 2139 11 10 6 0-1398874 13:39:23 11:18:02 39,6
188 A.H.J. Peters Zelhem 0751 4 4 2/2 9-1940218 14:05:09 11:20:58 37,1
189 J.W.H. Janssen Groesbeek 0865 4 3 964,813 5-1071652 13:32:23 11:21:22 34,7
190 Rieks Lonsain Nieuwleusen 0305 24 24 6 9-1734391 15:25:08 11:22:15 32,2
191 Duo de Groot- Leijen Egmond aan de Hoef 1300 5 4 4 0-1545205 15:36:27 11:23:46 29,7
192 G. van der Perk Nunspeet 0763 3 2 1031,823 6-1785895 14:59:33 11:24:46 27,2
193 194 H. Kalter IJsselmuiden 0763 10 3 2/3 0-1144623 15:28:08 11:25:44 24,8
194 H. Kalter IJsselmuiden 0763 10 7 3 9-1706402 15:35:38 11:33:14 22,3
195 Comb J. Hommes & Zon Akersloot 1300 5 1 3 8-1408258 15:37:35 11:34:32 19,8
196 v. Kooten & v. Bemme Lunteren 0763 9 1 998,683 4-1579166 14:30:19 11:36:57 17,3
197 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 7 2 5 0-1545064 15:51:12 11:39:08 14,9
198 A. Bleeker 't-Veld 1300 3 1 1074,457 9-1055603 16:08:32 11:40:27 12,4
199 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 10 7 3 0-1865221 14:00:53 11:41:36 9,9
200 Abr. van Gelderen Ameide 1020 2 1 2/2 8-1539587 14:21:47 11:43:18 7,4
201 J. Huls Borne 0617 2 1 2/2 8-1020639 15:09:05 11:44:04 5,0
202 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 5 1 2/2 7-1552442 14:33:00 11:47:16 2,5
Basisafstand: 860,000 km
Internationale neutralisatieregeling is toegepast.
Neutralisatietijden
Nacht Begin Einde Duur
1 22-07 22:42:00 23-07 05:27:00 06:45:00
2 23-07 22:40:00 24-07 05:28:00 06:48:00
7050 RekenCentrum Berg en Dal Gegenereerd door Venira Rekenaar
Terug naar het begin van de pagina