Uitslag 24 Narbonne (int.) Fondunie 2000 27-07-2018 Fondunie 2000
Lossing: 07:15:00 Wind: ZO-ZW 2-4 Aantal duiven: 523 Aantal deelnemers: 86
Prs Vlg Naam Woonplaats Inko NPOnr Mee Get Afstand Ringnr Zuiver Snelheid Punte
1 5 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 2 1080,429 6-1422648 09:05:48 969,169 500,0
2 15 P.J. Westerlaken Veenendaal 0849 1000.0316 4 1 1007,199 3-1003584 08:49:57 916,510 496,2
3 22 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 1333.0186 14 2 1055,249 5-1600432 10:15:56 890,560 492,4
4 8 F.S. Kramer Wormer 1300 1264.0136 7 5 1049,386 6-1406014 10:23:41 879,854 488,5
5 18 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 4 2/9 6-1423524 11:25:39 861,140 484,7
6 39 Comb Steenbeek & Zn De Bilt 1139 1010.9071 4 1 1009,967 6-4431093 10:04:03 860,976 480,9
7 11 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 1020.0738 10 2 992,141 7-1082801 09:43:51 860,596 477,1
8 65 F.S. Kramer Wormer 1300 1264.0136 7 6 2/3 6-1406089 10:53:11 858,617 473,3
9 28 H. Koopman Almere 0763 1254.0898 9 1 1039,250 4-1816976 10:44:12 856,618 469,5
10 30 W.H. Murk & Zn. IJsselstein 1020 1020.9290 15 9 999,432 7-1083008 10:01:35 853,790 465,6
11 42 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 1020.0738 10 6 2/4 5-1504178 09:57:17 850,684 461,8
12 13 H. Kalter Ijsselmuiden 0763 0410.0440 8 4 1071,999 6-1099541 11:33:25 849,164 458,0
13 34 H. Kalter Ijsselmuiden 0763 0410.0440 8 1 2/6 6-1099599 11:33:28 849,131 454,2
14 31 J. Hommes & Zonen Akersloot 1300 1333.9037 8 3 1054,305 6-1432481 11:13:04 848,832 450,4
15 102 P.J. Westerlaken Veenendaal 0849 1000.0316 4 4 2/4 4-1733476 10:20:25 846,801 446,6
16 59 R. Timmermans Schellingwoude 1300 1211.1512 10 2 1037,581 5-1557689 10:57:13 846,164 442,7
17 70 G. Rigter Amstelveen 1542 1206.0373 7 1 1027,839 5-1553039 10:49:01 843,863 438,9
18 29 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 5 3 6-1423543 11:51:57 843,459 435,1
19 71 Jelle Jellema Nijverdal 0617 0654.0115 20 13 1055,701 7-4063175 11:27:33 840,160 431,3
20 123 C.G.A. Koetze Utrecht 1139 1032.0768 5 3 1008,645 5-1754533 10:35:06 837,677 427,5
21 110 Comb. Hartog Laren 1139 1128.9024 5 4 1026,310 6-1373470 10:56:21 837,565 423,7
22 51 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 1333.0186 14 3 2/6 5-1600495 11:32:10 836,727 419,8
23 Comb.Foppen-Vlijm Harderwijk 0763 0754.9091 9 1 1040,720 6-1230373 11:17:52 834,668 416,0
24 109 M. Kok Ransdorp 1216 1216.0005 6 1 1039,062 6-1387975 11:16:42 834,119 412,2
25 26 W. Mulderij Vinkenbuurt 0429 0429.0637 8 2 1078,436 4-1514134 12:03:55 834,108 408,4
26 67 W. Mulderij Vinkenbuurt 0429 0429.0637 8 1 2/4 5-1277736 12:04:02 834,033 404,6
27 G.A. Knoop Est 2128 2128.1263 10 1 983,690 7-1409468 10:13:19 832,005 400,8
28 82 H. Koopman Almere 0763 1254.0898 9 9 2/4 6-1402457 11:21:36 831,001 396,9
29 32 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 10 4 6-1423734 12:12:44 829,993 393,1
30 101 W.H. Murk & Zn. IJsselstein 1020 1020.9290 15 7 2/3 7-1082250 10:35:49 829,530 389,3
31 55 J. Hommes & Zonen Akersloot 1300 1333.9037 8 6 2/4 5-1600233 11:44:15 828,043 385,5
32 41 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 13 5 6-1884535 12:16:13 827,778 381,7
33 Comb. van den Berg Utrecht 1139 1047.9194 3 1 1004,766 6-1353444 10:46:50 826,400 377,9
34 35 H. Kalter Ijsselmuiden 0763 0410.0440 8 2 3 6-1099585 12:09:28 825,589 374,0
35 47 H. Kalter Ijsselmuiden 0763 0410.0440 8 5 4 6-1099547 12:09:30 825,567 370,2
36 50 N.B. Konijn Alkmaar 1300 1316.0423 21 3 1067,559 7-1163704 12:04:58 825,028 366,4
37 L.A. Pronk Breezand 1300 1314.0442 3 2 1093,983 5-1587454 12:37:08 824,947 362,6
38 68 O. Pals Bovenkerk 1300 1210.0891 12 2 1026,359 6-1389616 11:15:25 824,772 358,8
39 Comb Steenbeek & Zn De Bilt 1139 1010.9071 4 2 2/2 7-1073625 10:56:45 823,959 355,0
40 61 Team van Ginkel Veenendaal 0849 1000.9196 5 1 1004,271 3-4415685 10:54:09 821,050 351,1
41 45 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 14 6 6-1884538 12:27:33 820,652 347,3
42 58 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 1020.0738 10 3 3 7-1082715 10:40:20 820,401 343,5
43 87 Herman Brinkman Tuk 0256 0414.0029 6 2 1097,999 5-1263702 12:50:27 819,739 339,7
44 Pieter Woord Urk 0433 0433.0021 4 4 1076,062 6-1124740 12:25:44 818,467 335,9
45 66 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 22 7 6-1423472 12:31:25 818,249 332,1
46 93 S. Stavasius Emmeloord 0433 0433.0803 5 1 1083,802 5-1871563 12:36:50 817,450 328,2
47 94 H. Kalter Ijsselmuiden 0763 0410.0440 8 8 5 6-1099544 12:23:01 817,062 324,4
48 A. Poulisse Kerkdriel 2128 2128.0861 6 3 975,649 4-1210505 10:26:26 816,147 320,6
49 E. v. Aalten Huissen 0849 0849.0128 5 3 1000,945 6-1269391 10:58:06 815,700 316,8
50 120 N.B. Konijn Alkmaar 1300 1316.0423 21 6 2/4 7-1163679 12:21:40 814,516 313,0
51 52 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 1333.0186 14 6 3 5-1600522 12:06:42 814,427 309,2
52 99 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 1333.0186 14 5 4 5-1600430 12:07:34 813,882 305,3
53 126 C.J.J. van Wijk & Zn Benschop 1020 1020.9486 7 5 996,689 6-1338370 10:55:50 813,733 301,5
54 Duivendokter Monnickendam 1216 1216.0004 2 1 1046,281 5-1565905 11:58:47 812,468 297,7
55 100 J. Hommes & Zonen Akersloot 1300 1333.9037 8 2 3 6-1432562 12:09:52 811,712 293,9
56 107 K. van Urk Urk 0433 0433.0129 6 2 1076,900 3-1002181 12:39:18 810,739 290,1
57 122 J. van Straten Utrecht 1020 1049.1155 7 6 1008,351 4-1763974 11:14:58 810,594 286,3
58 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 1020.0738 10 1 4 5-1504066 10:55:09 810,472 282,4
59 78 R. Timmermans Schellingwoude 1300 1211.1512 10 5 2/4 6-1392259 11:51:45 810,135 278,6
60 81 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 1047.1212 8 5 1005,347 6-1352445 11:12:03 810,078 274,8
61 Team van Ginkel Veenendaal 0849 1000.9196 5 3 2/2 5-1489242 11:11:12 809,763 271,0
62 J. Swagerman Bovenkarspel 1300 1318.0587 9 1 1075,382 5-1590866 12:41:18 808,375 267,2
63 114 P. Heikamp & v.Doorn Zetten 0865 0865.0383 9 9 997,232 6-1298813 11:06:17 807,290 263,4
64 J.W.H. Janssen Groesbeek 0865 0911.1143 11 3 985,371 5-1478144 10:52:13 806,876 259,5
65 F.S. Kramer Wormer 1300 1264.0136 7 1 3 5-1573808 12:12:03 806,569 255,7
66 69 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 17 8 6-1884557 12:51:33 805,960 251,9
67 115 W. Mulderij Vinkenbuurt 0429 0429.0637 8 7 3 6-1118636 12:50:53 804,871 248,1
68 77 O. Pals Bovenkerk 1300 1210.0891 12 6 2/6 6-1389542 11:47:18 804,168 244,3
69 Kees Droog Andijk 1300 1318.0684 22 8 9 4-1839896 12:56:17 803,124 240,5
70 98 G. Rigter Amstelveen 1542 1206.0373 7 2 2/3 5-1552973 11:51:00 803,000 236,6
71 111 Jelle Jellema Nijverdal 0617 0654.0115 20 2 2/4 7-1732414 12:28:40 801,191 232,8
72 74 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 1031.9002 17 13 982,243 7-1408409 10:57:16 801,004 229,0
73 Auke Smid Zwaagwesteinde 0256 0219.1044 8 6 1146,401 3-1600033 14:22:41 800,736 225,2
74 76 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 1031.9002 17 3 2/4 7-1408381 10:58:03 800,493 221,4
75 G. van Tuyl Hellouw 2128 2128.1328 10 1 979,301 6-1665128 10:56:51 798,876 217,6
76 79 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 1031.9002 17 1 3 5-1851081 11:05:17 795,802 213,7
77 89 O. Pals Bovenkerk 1300 1210.0891 12 8 3 6-1708854 12:03:14 794,252 209,9
78 112 R. Timmermans Schellingwoude 1300 1211.1512 10 10 3 6-1392265 12:17:30 794,168 206,1
79 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 1031.9002 17 16 4 7-1408379 11:08:34 793,691 202,3
80 K. de Bruin Zwaagwesteinde 0256 0219.0189 2 2 1147,124 5-1178338 14:36:19 793,684 198,5
81 84 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 1047.1212 8 1 2/4 4-1765201 11:39:12 792,735 194,7
82 116 H. Koopman Almere 0763 1254.0898 9 4 3 6-1402443 12:24:13 791,377 190,8
83 H. Elsweyer Borken-Burlo 0850 0869.0009 4 1 1013,594 3-0281749 11:52:34 790,902 187,0
84 86 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 1047.1212 8 8 3 4-1765145 11:44:17 789,571 183,2
85 119 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 1020.9125 4 1 996,771 5-1503277 11:33:29 789,531 179,4
86 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 1047.1212 8 6 4 0-2058861 11:44:25 789,488 175,6
87 Herman Brinkman Tuk 0256 0414.0029 6 1 2/2 5-1263657 13:43:10 788,698 171,8
88 97 Th. & B. Burgers Weurt 0865 0901.9173 11 1 991,307 6-1307080 11:29:17 787,825 167,9
89 118 O. Pals Bovenkerk 1300 1210.0891 12 1 4 5-1556912 12:15:19 786,894 164,1
90 Duo de Groot- Leijen Egmond Aan De Hoef 1300 1316.9074 5 3 1060,798 6-1421312 13:01:20 785,584 160,3
91 J. Hooymans Kerkdriel 2128 2128.0764 16 9 976,684 4-1208286 11:17:04 783,815 156,5
92 95 Comb. Baas & Berg De Kwakel 1766 1201.9232 3 1 1020,506 5-1552582 12:14:16 783,037 152,7
93 S. Stavasius Emmeloord 0433 0433.0803 5 3 2/2 4-1497513 13:35:07 783,028 148,9
94 H. Kalter Ijsselmuiden 0763 0410.0440 8 3 6 6-1099582 13:20:04 783,015 145,0
95 Comb. Baas & Berg De Kwakel 1766 1201.9232 3 3 2/2 5-1552520 12:15:29 782,307 141,2
96 E.L.T.Hendriks Groesbeek 0865 0911.1119 4 3 984,649 4-1720972 11:29:43 782,264 137,4
97 121 Th. & B. Burgers Weurt 0865 0901.9173 11 11 2/3 6-1307043 11:38:34 782,055 133,6
98 G. Rigter Amstelveen 1542 1206.0373 7 3 3 6-1881043 12:25:29 781,934 129,8
99 104 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 1333.0186 14 1 5 5-1600516 13:04:52 779,436 126,0
100 J. Hommes & Zonen Akersloot 1300 1333.9037 8 7 4 5-1600908 13:04:09 779,149 122,1
101 W.H. Murk & Zn. IJsselstein 1020 1020.9290 15 11 3 7-1083036 11:53:55 779,031 118,3
102 128 P.J. Westerlaken Veenendaal 0849 1000.0316 4 2 3 4-1733445 12:03:56 779,003 114,5
103 J.T.E. Morsink Marle 0617 0653.0221 4 2 1062,867 5-1319551 13:15:40 778,848 110,7
104 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 1333.0186 14 8 6 6-1432672 13:07:25 777,970 106,9
105 G. Rozeboom Breukelen 1020 1005.0021 5 5 1014,317 4-1737998 12:14:53 777,918 103,1
106 Comb. van Bekkum Geldermalsen 1020 1016.9188 6 5 987,207 6-1335717 11:41:06 777,266 99,2
107 K. van Urk Urk 0433 0433.0129 6 5 2/2 5-1871510 13:38:12 776,316 95,4
108 Johan Methorst Barneveld 0763 0713.0752 2 1 1018,435 5-1359608 12:23:01 776,237 91,6
109 113 M. Kok Ransdorp 1216 1216.0005 6 5 2/4 6-1387971 12:50:20 775,805 87,8
110 Comb. Hartog Laren 1139 1128.9024 5 1 2/2 5-1540232 12:34:44 775,315 84,0
111 129 Jelle Jellema Nijverdal 0617 0654.0115 20 17 3 7-1732376 13:13:01 775,103 80,2
112 R. Timmermans Schellingwoude 1300 1211.1512 10 3 4 5-1557700 12:50:12 774,777 76,3
113 117 M. Kok Ransdorp 1216 1216.0005 6 2 3 6-1388055 12:52:56 774,302 72,5
114 P. Heikamp & v.Doorn Zetten 0865 0865.0383 9 8 2/2 6-1299878 11:59:19 774,058 68,7
115 W. Mulderij Vinkenbuurt 0429 0429.0637 8 3 4 6-1118704 13:44:36 773,847 64,9
116 H. Koopman Almere 0763 1254.0898 9 6 4 4-1817006 12:54:58 773,270 61,1
117 M. Kok Ransdorp 1216 1216.0005 6 3 4 6-1388077 12:55:37 772,757 57,3
118 124 O. Pals Bovenkerk 1300 1210.0891 12 3 5 6-1389522 12:39:43 772,444 53,4
119 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 1020.9125 4 2 2/2 5-1503239 12:02:16 771,932 49,6
120 130 N.B. Konijn Alkmaar 1300 1316.0423 21 4 3 7-1163674 13:35:44 770,949 45,8
121 Th. & B. Burgers Weurt 0865 0901.9173 11 9 3 6-1307040 11:57:15 770,695 42,0
122 J. van Straten Utrecht 1020 1049.1155 7 1 2/2 6-1354772 12:19:27 770,646 38,2
123 C.G.A. Koetze Utrecht 1139 1032.0768 5 2 2/2 4-1764792 12:21:57 769,401 34,4
124 O. Pals Bovenkerk 1300 1210.0891 12 9 6 6-1389442 12:45:34 769,058 30,5
125 Comb Lentjes Randwijk 0865 0865.9188 2 1 1000,247 7-1043420 12:11:37 769,056 26,7
126 C.J.J. van Wijk & Zn Benschop 1020 1020.9486 7 2 2/2 7-1083285 12:07:12 768,930 22,9
127 J. den Uijl Lopikerkapel 1020 1020.0991 1 1 995,187 4-1749900 12:05:52 768,562 19,1
128 P.J. Westerlaken Veenendaal 0849 1000.0316 4 3 4 3-1003603 12:22:09 768,180 15,3
129 Jelle Jellema Nijverdal 0617 0654.0115 20 3 4 6-1163585 13:25:49 767,886 11,5
130 N.B. Konijn Alkmaar 1300 1316.0423 21 8 4 7-1163728 13:41:54 767,531 7,6
131 G.J.A de Klerk Almere 1139 1128.1021 3 1 1042,645 5-1540073 13:09:59 767,224 3,8
Neutralisatieregeling NF14 is toegepast.
Neutralisatietijden
Nacht Begin Einde Duur
1 27-07 22:09:00 28-07 05:25:00 07:16:00
Deze tijden zijn bepaald met de NPO-berekenwijze en kunnen afwijken van de indicatieve tijden op de NPO-site.
7050 RekenCentrum Berg en Dal Gegenereerd door Venira Rekenaar
Terug naar het begin van de pagina