Winnaar Zelfstandige jeugd Winnaar Pupillen
Foto winnaar Zelfstandige jeugd volgt Foto winnaar Pupillen volgt
Sanne, van harte gefeliciteerd! Tijn, van harte gefeliciteerd!
Foto: Fam. Wolters Foto: Fam. Niks


Uitslag 2 Bierges Natural Jeugd    21-04-2018    Vitesse

Lossing: 12:30:00   Wind: NO 2-3   Aantal duiven: 222   Aantal deelnemers: 20

 Prs  Vlg  Ver Naam                 Woonplaats             Mee Get  Afstand    Ringnr   Zuiver  Snelheid Punten    Vpu 

   1    3    1 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen  10   3  237,144 6-1186109 15:43:48  1223,651 1000,0  100,0 
   2   18    2 Romée Hoek           Harbrinkhoek            10   4  233,772 7-1702838 15:43:21  1209,059  986,5   96,7 
   3    7    3 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen  10   4    2/7   5-1343505 15:48:48  1192,875  973,0   93,3 
   4    5    4 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen  10   6  236,893 7-1756430 15:50:03  1184,167  959,5   90,0 
   5   12    5 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen  10   4    2/6   7-1755587 15:50:05  1183,970  945,9   86,7 
   6   16    1 Sanne Wolters        Almelo                  17   1  229,563 7-1705541 15:47:30  1162,347  932,4  100,0 
   7   13    6 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen  10   8     3    7-1753414 15:54:21  1160,478  918,9   83,3 
   8   26    7 Tess van der Velden  Hengelo                 10   2  227,095 6-1144483 15:45:47  1159,929  905,4   80,0 
   9   14    2 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20  16  232,705 7-0000094 15:50:47  1158,986  891,9   97,7 
  10   19    3 Erik van der Poel    Vriezenveen             15   7  232,093 6-1185111 15:50:33  1157,282  878,4   95,5 

  11   37    8 Collin&Randy&Dustin  Almelo                  10   7  228,978 7-1704882 15:49:00  1150,644  864,9   76,7 
  12   15    9 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen  10   1     3    5-1346101 15:56:27  1147,458  851,4   73,3 
  13   20   10 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen  10   9     4    5-1343520 15:56:47  1146,822  837,8   70,0 
  14   23    4 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20   6    2/11  5-1312903 15:53:45  1142,111  824,3   93,2 
  15   25   11 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen  10   3     4    6-1189262 15:57:38  1140,918  810,8   66,7 
  16   17    5 Sanne Wolters        Almelo                  17  10    2/5   6-1130588 15:51:21  1140,121  797,3   90,9 
  17   40    6 Sanne Wolters        Almelo                  17   4     3    6-1134977 15:51:23  1139,933  783,8   88,6 
  18   32   12 Romée Hoek           Harbrinkhoek            10   7    2/5   7-1760537 15:55:21  1138,405  770,3   63,3 
  19   59    7 Erik van der Poel    Vriezenveen             15  14    2/5   7-1752698 15:54:07  1137,060  756,8   86,4 
  20   21   13 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen  10   1     5    4-1583906 15:58:45  1136,017  743,2   60,0 

  21   42   14 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen  10   5     6    6-1186122 15:58:47  1135,836  729,7   56,7 
  22   45   15 Chanel Finke         Almelo                  10   1  229,002 7-1650852 15:51:37  1135,831  716,2   53,3 
  23   34    8 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20  13     3    7-1724025 15:55:11  1134,132  702,7   84,1 
  24         9 Robin van Sermond    Goor                     7   2  216,060 6-1376028 15:40:48  1132,390  689,2   81,8 
  25   52   16 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen  10   2     5    4-1586154 15:59:16  1132,013  675,7   50,0 
  26   49   17 Tess van der Velden  Hengelo                 10   1    2/3   6-1144505 15:50:48  1130,950  662,2   46,7 
  27   28   18 Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen  10   5  237,799 7-1753304 16:00:43  1128,525  648,6   43,3 
  28   39   19 Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen  10   6    2/5   6-1186912 16:00:47  1128,168  635,1   40,0 
  29   36   10 Jorrit Scholten      Deurningen              26  13  233,010 7-1713687 15:56:42  1127,286  621,6   79,5 
  30   48   11 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            10   2  233,772 5-1293985 15:57:25  1127,062  608,1   77,3 

  31   46   12 Damien Schonewille   Enschede                10   3  228,841 5-1310533 15:53:03  1127,018  594,6   75,0 
  32   33   20 Romée Hoek           Harbrinkhoek            10   2     3    4-1530840 15:57:27  1126,881  581,1   36,7 
  33   35   21 Romée Hoek           Harbrinkhoek            10   1     4    5-1351141 15:57:30  1126,610  567,6   33,3 
  34   41   13 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20  14     4    7-1724130 15:57:27  1121,741  554,1   72,7 
  35        22 Romée Hoek           Harbrinkhoek            10   5     5    5-1350358 15:58:49  1119,506  540,5   30,0 
  36   38   14 Jorrit Scholten      Deurningen              26  23    2/6   5-1325780 15:58:21  1118,358  527,0   70,5 
  37   43   23 Collin&Randy&Dustin  Almelo                  10   4    2/4   4-1530084 15:54:54  1117,512  513,5   26,7 
  38   55   15 Jorrit Scholten      Deurningen              26  16     3    7-1713665 15:58:39  1116,750  500,0   68,2 
  39   58   24 Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen  10   3     3    5-1344015 16:03:17  1114,944  486,5   23,3 
  40   44   16 Sanne Wolters        Almelo                  17  14     4    7-1703852 15:56:16  1112,945  473,0   65,9 

  41   50   17 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20   9     5    7-0000085 15:59:30  1110,764  459,5   63,6 
  42        25 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen  10   6     7    6-1186118 16:03:43  1109,617  445,9   20,0 
  43   47   26 Collin&Randy&Dustin  Almelo                  10   6     3    7-1705953 15:56:43  1107,691  432,4   16,7 
  44        18 Sanne Wolters        Almelo                  17  13     5    7-1703827 15:57:31  1106,241  418,9   61,4 
  45   65   27 Chanel Finke         Almelo                  10   3    2/3   7-1710634 15:57:01  1106,203  405,4   13,3 
  46   61   19 Damien Schonewille   Enschede                10   9    2/5   7-1720007 15:57:02  1105,334  391,9   59,1 
  47        28 Collin&Randy&Dustin  Almelo                  10   3     4    7-1705937 15:57:11  1105,196  378,4   10,0 
  48   57   20 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            10   3    2/5   4-1530776 16:02:01  1102,609  364,9   56,8 
  49        29 Tess van der Velden  Hengelo                 10   5     3    4-1537987 15:56:41  1098,757  351,4    6,7 
  50   51   21 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20   2     6    6-0000382 16:01:52  1098,356  337,8   54,5 

  51   54   22 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20   4     7    6-1854678 16:01:59  1097,752  324,3   52,3 
  52        30 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen  10   8     6    4-1586163 16:06:00  1096,725  310,8    3,3 
  53        23 Mike Kerkdijk        Westerhaar-Vriezenveen   2   1  237,848 7-1649415 16:06:53  1096,663  297,3   50,0 
  54   56   24 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20   5     8    6-1871730 16:02:29  1095,169  283,8   47,7 
  55   72   25 Jorrit Scholten      Deurningen              26   9     4    7-1713674 16:02:54  1094,457  270,3   45,5 
  56   62   26 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20   3     9    5-1312902 16:02:44  1093,882  256,8   43,2 
  57   64   27 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            10   9     3    7-1702906 16:03:56  1092,731  243,2   40,9 
  58   74      Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen  10   1     4    3-1779960 16:07:40  1092,492  229,7        
  59   66   28 Erik van der Poel    Vriezenveen             15  15     3    5-1342142 16:02:39  1091,432  216,2   38,6 
  60        29 Majk Schreur         Westerhaar-Vriezenveen   8   8  235,838 7-1756403 16:06:30  1089,319  202,7   36,4 

  61   63   30 Damien Schonewille   Enschede                10   2     3    6-1153907 16:00:56  1084,897  189,2   34,1 
  62   67   31 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20  18    10    5-0000185 16:04:42  1083,862  175,7   31,8 
  63   68   32 Damien Schonewille   Enschede                10   8     4    7-1720027 16:01:22  1082,673  162,2   29,5 
  64   69   33 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            10   6     4    7-1702903 16:05:56  1082,610  148,6   27,3 
  65           Chanel Finke         Almelo                  10  10     3    7-1742947 16:01:48  1081,220  135,1        
  66   70   34 Erik van der Poel    Vriezenveen             15   2     4    5-1342147 16:05:17  1078,081  121,6   25,0 
  67        35 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20   1    11    7-0000091 16:06:32  1074,685  108,1   22,7 
  68        36 Damien Schonewille   Enschede                10   1     5    5-1310667 16:03:02  1074,202   94,6   20,5 
  69        37 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            10  10     5    7-1834405 16:08:02  1072,183   81,1   18,2 
  70        38 Erik van der Poel    Vriezenveen             15   5     5    5-1342156 16:06:30  1072,023   67,6   15,9 

  71           Julian Hampsink      De Lutte                10   1  244,519 4-1543897 16:18:46  1068,858   54,1        
  72   73   39 Jorrit Scholten      Deurningen              26   1     5    6-1860766 16:08:12  1067,873   40,5   13,6 
  73        40 Jorrit Scholten      Deurningen              26  11     6    6-1144497 16:08:25  1066,814   27,0   11,4 
  74           Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen  10   8     5    5-1344274 16:13:01  1066,284   13,5        
            41 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              20   7    12    4-6244734 16:09:12  1061,611    0,0    9,1 
            42 Gerhard ten Bolscher Rijssen                 15  13  220,745 7-1756987 15:58:20  1059,564    0,0    6,8 
            43 Jorrit Scholten      Deurningen              26  18     7    7-1713682 16:09:59  1059,216    0,0    4,5 
            44 Damien Schonewille   Enschede                10   4     6    5-1310657 16:06:13  1058,387    0,0    2,3 


7050 RekenCentrum Berg en Dal       Gegenereerd door Venira Rekenaar

Terug naar het begin van de pagina