Winnaar Zelfstandige jeugd Winnaar Pupillen
Foto winnaar Zelfstandige jeugd volgt Foto winnaar Pupillen volgt
Mike, van harte gefeliciteerd! Collin, Randy & Dustin, van harte gefeliciteerd!
Foto: Fam. Kerkdijk Foto: Van Montfoort


Uitslag 6 Châlons-en-Champagne Natural Jeugd    19-05-2018    Midfond

Lossing: 09:00:00   Wind: NW-NO 2-3   Aantal duiven: 157   Aantal deelnemers: 20

 Prs  Vlg  Ver Naam                 Woonplaats             Mee Get  Afstand    Ringnr   Zuiver  Snelheid Punten    Vpu 

   1   40    1 Mike Kerkdijk        Westerhaar-Vriezenveen   2   2  422,361 7-1649415 14:43:28  1229,700 1000,0  100,0 
   2    3    2 Jorrit Scholten      Deurningen              19   2  411,610 7-1419839 14:36:12  1224,302  980,8   96,6 
   3   36    3 Jorrit Scholten      Deurningen              19   1    2/5   6-1144497 14:37:56  1218,023  961,5   93,1 
   4   11    1 Collin&Randy&Dustin  Almelo                   8   3  411,548 7-1705953 14:39:35  1211,919  942,3  100,0 
   5    8    2 Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen   8   1  422,296 5-1344015 14:49:06  1209,670  923,1   95,7 
   6   15    3 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen   9   8  421,500 5-1343520 14:48:29  1209,527  903,8   91,3 
   7   10    4 Tess van der Velden  Hengelo                  8   6  405,475 6-1144478 14:35:54  1207,125  884,6   87,0 
   8   39    5 Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen   8   2    2/4   5-1344320 14:51:06  1202,779  865,4   82,6 
   9   12    4 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              10   2  407,560 7-0000085 14:41:11  1194,547  846,2   89,7 
  10   16    6 Tess van der Velden  Hengelo                  8   2    2/6   6-1144483 14:40:24  1191,168  826,9   78,3 

  11   28    7 Collin&Randy&Dustin  Almelo                   8   4    2/3   7-1705937 14:45:47  1190,189  807,7   73,9 
  12   13    5 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              10   6    2/6   6-1000349 14:43:16  1187,298  788,5   86,2 
  13   34    6 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              10   9     3    6-1155702 14:44:56  1181,561  769,2   82,8 
  14   19    8 Chanel Finke         Almelo                   9   1  411,401 6-1191830 14:48:15  1181,339  750,0   69,6 
  15   27    9 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen   9   2    2/4   5-1343505 14:57:03  1180,507  730,8   65,2 
  16   23   10 Tess van der Velden  Hengelo                  8   3     3    2-1161828 14:43:34  1180,189  711,5   60,9 
  17   30    7 Sanne Wolters        Almelo                  13  10  411,395 7-1703844 14:49:32  1176,985  692,3   79,3 
  18   22   11 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen   8   1  421,173 5-1346101 14:57:59  1176,515  673,1   56,5 
  19        12 Chanel Finke         Almelo                   9   9    2/2   6-1131383 14:50:09  1174,929  653,8   52,2 
  20   44    8 Damien Schonewille   Enschede                 5   5  405,465 6-1153891 14:45:13  1174,520  634,6   75,9 

  21   24    9 Kevin Hoek           Harbrinkhoek             7   1  415,437 4-1530832 14:54:04  1173,331  615,4   72,4 
  22   26   13 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen   8   8    2/3   5-1346146 14:59:33  1171,388  596,2   47,8 
  23   42   14 Tess van der Velden  Hengelo                  8   1     4    6-1144505 14:46:19  1170,817  576,9   43,5 
  24   51   10 Kevin Hoek           Harbrinkhoek             7   7    2/3   7-1702906 14:54:54  1170,576  557,7   69,0 
  25   31   11 Erik van der Poel    Vriezenveen             14   1  415,899 5-1342141 14:55:57  1168,421  538,5   65,5 
  26        15 Dylan Snippe         Westerhaar-Vriezenveen   8   5     3    7-1756430 15:00:57  1166,845  519,2   39,1 
  27   33   16 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen   9   4     3    4-1583906 15:01:54  1164,686  500,0   34,8 
  28        17 Collin&Randy&Dustin  Almelo                   8   2     3    7-1704882 14:54:26  1161,143  480,8   30,4 
  29        18 Lorenzo Kiewiet      Almelo                   5   1  411,155 3-1724624 14:54:14  1160,691  461,5   26,1 
  30   43   12 Sanne Wolters        Almelo                  13   2    2/3   7-1703832 14:54:52  1159,296  442,3   62,1 

  31        13 Erik van der Poel    Vriezenveen             14  11    2/2   5-1341693 15:00:38  1153,247  423,1   58,6 
  32   35   19 Romée Hoek           Harbrinkhoek             9   2  415,437 7-1702876 15:00:27  1152,552  403,8   21,7 
  33        20 Tijn Niks            Westerhaar-Vriezenveen   9   9     4    7-1753414 15:05:55  1151,902  384,6   17,4 
  34   38   14 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              10  10     4    7-0000094 14:54:17  1150,378  365,4   55,2 
  35        21 Romée Hoek           Harbrinkhoek             9   3    2/2   7-1702838 15:01:37  1148,834  346,2   13,0 
  36   41   15 Jorrit Scholten      Deurningen              19  11     3    6-1860786 14:58:44  1147,400  326,9   51,7 
  37   48   16 Majk Schreur         Westerhaar-Vriezenveen   8   6  420,154 7-1756185 15:06:25  1146,656  307,7   48,3 
  38   49   17 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              10   1     5    5-1312903 14:55:28  1146,548  288,5   44,8 
  39   47   22 Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen   8   4     3    6-1186157 15:08:54  1144,743  269,2    8,7 
  40        18 Mike Kerkdijk        Westerhaar-Vriezenveen   2   1    2/2   7-1649416 15:09:23  1143,422  250,0   41,4 

  41   45   19 Jorrit Scholten      Deurningen              19  19     4    7-1713677 15:00:20  1142,305  230,8   37,9 
  42   46   23 Tess van der Velden  Hengelo                  8   4     5    4-1537987 14:55:05  1141,911  211,5    4,3 
  43        20 Sanne Wolters        Almelo                  13  12     3    6-1130588 15:01:05  1139,337  192,3   34,5 
  44        21 Damien Schonewille   Enschede                 5   3    2/2   6-1153907 14:56:26  1137,559  173,1   31,0 
  45        22 Jorrit Scholten      Deurningen              19   9     5    7-1713682 15:02:15  1136,261  153,8   27,6 
  46           Tess van der Velden  Hengelo                  8   5     6    6-1144509 14:57:55  1132,872  134,6        
  47           Tamara Bakhuis       Westerhaar-Vriezenveen   8   8     4    6-1186912 15:12:46  1132,869  115,4        
  48   52   23 Majk Schreur         Westerhaar-Vriezenveen   8   7    2/3   7-1756402 15:11:52  1129,851   96,2   24,1 
  49        24 Joe Lute Bruinenberg Glanerbrug              10   4     6    6-1871730 15:00:51  1129,443   76,9   20,7 
  50        25 Djay Pril            Enschede                 2   1  412,599 7-1738492 15:05:33  1128,703   57,7   17,2 

  51        26 Kevin Hoek           Harbrinkhoek             7   2     3    5-1293985 15:08:26  1127,578   38,5   13,8 
  52        27 Majk Schreur         Westerhaar-Vriezenveen   8   8     3    7-1756403 15:12:51  1126,871   19,2   10,3 
            28 Jorrit Scholten      Deurningen              19   6     6    6-1860792 15:05:20  1126,671    0,0    6,9 
            29 Jorrit Scholten      Deurningen              19   3     7    6-1860766 15:07:42  1119,419    0,0    3,4 


7050 RekenCentrum Berg en Dal       Gegenereerd door Venira Rekenaar

Terug naar het begin van de pagina