Winnaar Zelfstandige jeugd Winnaar Pupillen
Foto winnaar Zelfstandige jeugd volgt Foto winnaar Pupillen volgt
Joe, van harte gefeliciteerd! Dylan, van harte gefeliciteerd!
Foto: Fam. Bruinenberg Foto: Berend Averesch


Uitslag 7 Châlons-en-Champagne Natural Jeugd    13-05-2017    Midfond

Lossing: 07:30:00   Wind: ZW 3   Aantal duiven: 172   Aantal deelnemers: 20

 Prs  Vlg  Ver Naam                 Woonplaats             Mee Get  Afstand    Ringnr   Zuiver Snelheid Punten    Vpu 

   1    6    1 Dylan Snippe         Westerhaar               7   6  421,173 4-1468003 11:53:54 1595,956 1000,0  100,0 
   2   29    1 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              14   2  407,560 4-6244734 11:46:26 1589,340  982,5  100,0 
   3    8    2 Wendy Eertink        Enter                   11   3  408,300 5-1576563 11:52:42 1554,231  964,9   96,9 
   4   11    2 Romée Hoek           Harbrinkhoek             9   9  415,437 4-1582813 12:01:49 1528,374  947,4   96,2 
   5   16    3 Julian Hampsink      De Lutte                 7   5  420,954 5-1305795 12:05:44 1526,669  929,8   92,3 
   6   20    4 Dylan Snippe         Westerhaar               7   3    2/5   4-1469064 12:06:01 1525,896  912,3   88,5 
   7   17    5 Lorenzo Kiewiet      Almelo                   7   1  411,155 3-1724624 12:00:39 1519,141  894,7   84,6 
   8   15    3 Wendy Eertink        Enter                   11  10    2/4   6-1193486 11:58:49 1518,866  877,2   93,8 
   9   44    4 Ricardo Koller       Gronau                   8   1  409,312 5-1311610 11:59:48 1517,085  859,6   90,6 
  10   22    5 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            11   1  415,437 4-1530832 12:04:33 1513,158  842,1   87,5 

  11   19    6 Romée Hoek           Harbrinkhoek             9   4    2/4   5-1351141 12:04:51 1511,506  824,6   80,8 
  12   23    7 Tess van der Velden  Hengelo                  5   5  405,475 3-1734080 11:59:38 1503,801  807,0   76,9 
  13   36    8 Anisha Tieman        Almelo                   4   3  411,441 6-1189409 12:03:41 1503,334  789,5   73,1 
  14         9 Thijs Kuijpers       Markelo                  8   5  392,370 3-1749292 11:52:21 1495,598  771,9   69,2 
  15   48    6 Wendy Eertink        Enter                   11   4     3    6-1192037 12:03:34 1492,494  754,4   84,4 
  16   35   10 Julian Hampsink      De Lutte                 7   4    2/4   6-1149160 12:12:47 1488,608  736,8   65,4 
  17   34   11 Lorenzo Kiewiet      Almelo                   7   4    2/3   5-1292362 12:06:16 1488,256  719,3   61,5 
  18   27    7 Gerhard ten Bolscher Rijssen                  6   3  404,294 6-1249537 12:04:16 1474,092  701,8   81,2 
  19   32   12 Romée Hoek           Harbrinkhoek             9   6     3    5-1351166 12:12:10 1472,312  684,2   57,7 
  20   21   13 Dylan Snippe         Westerhaar               7   1     3    2-1212584 12:16:25 1470,490  666,7   53,8 

  21   46   14 Dylan Snippe         Westerhaar               7   4     4    5-1346146 12:16:29 1470,147  649,1   50,0 
  22   40    8 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            11   7    2/4   6-1134526 12:13:07 1467,372  631,6   78,1 
  23   33   15 Tess van der Velden  Hengelo                  5   2    2/3   4-1537987 12:07:06 1463,280  614,0   46,2 
  24   52   16 René Kuijpers        Markelo                  8   8  392,370 6-1157445 11:58:46 1459,892  596,5   42,3 
  25   26    9 Jorrit Scholten      Deurningen              20  15  411,610 6-1144497 12:12:11 1458,653  578,9   75,0 
  26   37   10 Jorrit Scholten      Deurningen              20   3    2/3   6-1860795 12:12:23 1457,620  561,4   71,9 
  27   28   11 Gerhard ten Bolscher Rijssen                  6   2    2/3   4-0000853 12:07:25 1457,354  543,9   68,8 
  28        12 Gerhard ten Bolscher Rijssen                  6   6     3    3-1783925 12:07:41 1455,954  526,3   65,6 
  29   39   13 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              14   6    2/5   6-1155720 12:11:59 1445,332  508,8   62,5 
  30   56   14 Jordy Fikkert        Geerdijk                11   1  422,270 5-1302158 12:22:35 1443,248  491,2   59,4 

  31        15 Anna Bruinenberg     Enschede                 4   1  407,560 6-1871728 12:13:34 1437,254  473,7   56,2 
  32        17 Romée Hoek           Harbrinkhoek             9   1     4    4-1530833 12:19:10 1436,671  456,1   38,5 
  33        18 Tess van der Velden  Hengelo                  5   1     3    6-1144483 12:13:03 1432,521  438,6   34,6 
  34        19 Lorenzo Kiewiet      Almelo                   7   3     3    4-1584735 12:17:02 1432,431  421,1   30,8 
  35   42   20 Julian Hampsink      De Lutte                 7   2     3    4-1543902 12:23:53 1432,383  403,5   26,9 
  36        21 Anisha Tieman        Almelo                   4   1    2/2   6-1130270 12:17:36 1430,590  386,0   23,1 
  37        16 Jorrit Scholten      Deurningen              20   9     3    5-1325775 12:18:17 1427,788  368,4   53,1 
  38   47   22 Marlou Siegerink     Haaksbergen              7   3  394,281 4-1555005 12:07:32 1420,661  350,9   19,2 
  39   54   17 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              14  11     3    6-1871702 12:16:53 1420,646  333,3   50,0 
  40   51   18 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            11   4     3    6-1134571 12:22:34 1419,975  315,8   46,9 

  41   45   23 Jordy Fikkert        Vriezenveen              6   5  414,421 3-1754766 12:23:15 1413,200  298,2   15,4 
  42        24 Julian Hampsink      De Lutte                 7   6     4    4-1543889 12:28:28 1410,387  280,7   11,5 
  43        19 Erik van der Poel    Vriezenveen             10   1  415,899 5-1342140 12:25:14 1408,714  263,2   43,8 
  44   53   20 Ricardo Koller       Gronau                   8   6    2/3   6-1154858 12:20:40 1408,176  245,6   40,6 
  45        25 Jordy Fikkert        Vriezenveen              6   1    2/2   4-1591118 12:24:50 1405,610  228,1    7,7 
  46        26 Dylan Snippe         Westerhaar               7   2     5    4-1586493 12:31:26 1397,233  210,5    3,8 
  47           Marlou Siegerink     Haaksbergen              7   1    2/2   5-1316723 12:12:12 1397,168  193,0        
  48        21 Wendy Eertink        Enter                   11   1     4    2-1215140 12:22:31 1395,808  175,4   37,5 
  49   50      Collin&Randy&Dustin  Almelo                   9   1  411,548 5-1292486 12:25:03 1394,840  157,9        
  50           Collin&Randy&Dustin  Almelo                   9   8    2/2   4-1530084 12:26:03 1390,129  140,4        

  51        22 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            11   9     4    6-1134514 12:28:56 1389,733  122,8   34,4 
  52   57      René Kuijpers        Markelo                  8   2    2/3   5-1314901 12:12:58 1386,630  105,3        
  53        23 Ricardo Koller       Gronau                   8   8     3    5-1311586 12:25:18 1386,082   87,7   31,2 
  54   55   24 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              14  14     4    5-1312882 12:24:24 1384,374   70,2   28,1 
  55        25 Joe Bruinenberg      Glanerbrug              14   3     5    5-1312903 12:24:50 1382,339   52,6   25,0 
  56        26 Jordy Fikkert        Geerdijk                11   6    2/2   5-1302142 12:35:41 1381,398   35,1   21,9 
  57           René Kuijpers        Markelo                  8   7     3    5-1314894 12:14:19 1380,046   17,5        
            27 Jorrit Scholten      Deurningen              20   4     4    6-1860797 12:28:18 1379,845    0,0   18,8 
            28 Ricardo Koller       Gronau                   8   2     4    4-1551554 12:26:46 1379,232    0,0   15,6 

            29 Kevin Hoek           Harbrinkhoek            11  10     5    6-1184276 12:33:35 1368,446    0,0   12,5 
            30 Jordy Fikkert        Geerdijk                11   2     3    5-1302357 12:40:16 1360,991    0,0    9,4 
            31 Erik van der Poel    Vriezenveen             10   3    2/1   6-1185108 12:35:49 1359,963    0,0    6,2 
            32 Ricardo Koller       Gronau                   8   4     5    5-1311590 12:32:27 1353,315    0,0    3,1 


7050 RekenCentrum Berg en Dal       Gegenereerd door Venira Rekenaar

Terug naar het begin van de pagina