Uitslag 97 Narbonne (Int.) Fondunie 2000 26-07-2013 Fondunie 2000
Lossing: 07:00:00 Wind: ZO-ONO 2-3 Aantal duiven: 699 Aantal deelnemers: 99
Prs Vlg Naam Woonplaats Inko Mee Get Afstand Ringnr Zuiver Snelheid Punte
1 34 Bas & Belinda Jansen Zutphen 0751 4 4 1028,291 0-1335964 21:36:57 1172,573 500,0
2 50 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 6 6 992,141 2-1387875 21:38:43 1129,079 497,1
3 9 Sven van Houten IJsselstein 1020 14 1 998,709 1-1504006 21:50:55 1120,990 494,3
4 Comb C.J.J. van Wijk Benschop 1020 4 1 996,689 1-1503766 21:59:37 1107,904 491,4
5 57 Bas Weijers Groesbeek 0865 6 6 984,725 1-1475908 21:54:36 1100,743 488,6
6 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 7 1 1094,966 0-1560681 06:42:19 1084,857 485,7
7 18 Comb.Foppen-Vlijm Harderwijk 0763 10 2 1040,720 9-1873622 06:23:03 1051,180 482,9
8 56 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 10 5 1078,436 0-1170715 07:12:33 1037,411 480,0
9 40 Sven van Houten IJsselstein 1020 14 13 2/7 2-1386594 05:56:15 1036,811 477,1
10 92 J.C. Roelofs Alkmaar 1300 4 2 1066,160 1-1615852 07:01:31 1036,599 474,3
11 36 R. Timmermans Schellingwoude 1300 6 3 1037,581 1-1568366 06:39:43 1030,658 471,4
12 134 P.A. Konijn Alkmaar 1300 9 4 1062,096 1-1596204 07:10:54 1023,316 468,6
13 17 N.C. Volkens Bergen 1300 10 3 1066,068 8-1381408 07:17:30 1020,649 465,7
14 123 T. de Ruiter Opijnen 2128 6 1 980,766 1-1912763 06:06:02 1007,947 462,9
15 35 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 17 1 1060,117 1-1604293 07:26:40 1006,123 460,0
16 28 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 11 2 996,771 0-1437870 06:25:25 1004,387 457,1
17 32 N.C. Volkens Bergen 1300 10 2 2/5 1-1593234 07:53:42 986,461 454,3
18 53 Comb.Foppen-Vlijm Harderwijk 0763 10 8 2/4 1-1381495 07:29:26 985,126 451,4
19 20 C.J. Schermer Castricum 1300 8 4 1054,836 1-1615896 07:48:09 981,106 448,6
20 31 C.J. Schermer Castricum 1300 8 2 2/5 0-1556953 07:51:22 978,180 445,7
21 66 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 6 3 1005,347 0-1454443 07:04:23 974,756 442,9
22 46 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1139 12 3 1033,489 1-1570838 07:35:10 973,004 440,0
23 166 C.P.J. Galjé IJsselstein 1020 10 2 999,410 0-1437252 07:00:42 972,472 437,1
24 John Hardebol Castricum 1300 8 2 1052,089 1-1615359 07:56:29 971,027 434,3
25 137 E. v. Aalten Huissen 0865 4 1 1000,945 0-1376632 07:13:22 962,106 431,4
26 51 K. Woord Urk 0433 5 4 1076,062 1-4229393 08:36:16 957,976 428,6
27 59 F.D. v.d. Brink Swifterbant 0763 13 13 1066,034 0-1179241 08:29:28 954,822 425,7
28 P.J. v.d. Berg & Zn. Benschop 1020 11 4 2/2 0-1437916 07:18:00 953,848 422,9
29 33 H. Wolfsen Soest 1139 10 6 1017,368 0-1490759 07:40:31 953,027 420,0
30 G. Rozeboom & Zn Breukelen 1020 5 1 1014,317 0-1424373 07:39:18 951,249 417,1
31 113 C.J. Schermer Castricum 1300 8 3 3 9-1059505 08:24:30 949,020 414,3
32 62 N.C. Volkens Bergen 1300 10 8 3 1-1593205 08:39:18 946,522 411,4
33 41 H. Wolfsen Soest 1139 10 2 2/3 0-1512412 07:50:01 944,620 408,6
34 64 Bas & Belinda Jansen Zutphen 0751 4 2 2/4 7-1444649 08:02:28 943,850 405,7
35 61 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 17 2 2/7 1-1604334 08:38:39 941,783 402,9
36 R. Timmermans Schellingwoude 1300 6 2 2/2 9-1009004 08:17:11 939,682 400,0
37 A. de Jong Blaricum 1139 3 1 1029,056 1-1547438 08:11:43 936,601 397,1
38 98 J. van Brienen Geldermalsen 2128 3 2 987,703 9-1374361 07:27:37 936,552 394,3
39 43 P.J. Westerlaken & Z Veenendaal 0865 4 1 1007,199 7-1533545 07:53:29 932,174 391,4
40 67 Sven van Houten IJsselstein 1020 14 6 3 1-1025253 07:44:48 931,805 388,6
41 H. Wolfsen Soest 1139 10 1 3 0-1490787 08:05:04 931,602 385,7
42 130 F.S. Kramer Wormer 1300 4 2 1049,386 1-1586859 08:40:37 930,623 382,9
43 P.J. Westerlaken & Z Veenendaal 0865 4 4 2/2 0-3026809 07:56:24 929,665 380,0
44 81 Cor en Ina Drost Achterberg 0865 2 1 1000,545 1-1486759 07:49:41 929,285 377,1
45 165 G. J. A. de Klerk Almere 1139 4 3 1042,645 1-1543078 08:36:35 927,960 374,3
46 54 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1139 12 2 2/6 1-1570758 08:26:49 927,884 371,4
47 141 P. Eeuwes Huissen 0865 11 1 1001,223 0-1376858 07:52:30 927,489 368,6
48 161 O. Pals Bovenkerk 1300 24 5 1026,359 1-1564804 08:19:59 927,167 365,7
49 136 Duo de Groot- Leijen Egmond aan de Hoef 1300 6 2 1060,798 9-1047536 08:59:53 924,940 362,9
50 173 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 6 1 2/3 1-1502271 07:46:59 923,795 360,0
51 K. Woord Urk 0433 5 1 2/2 9-4216054 09:18:12 923,500 357,1
52 72 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 11 1 1055,249 1-1618355 08:56:18 922,985 354,3
53 125 Comb.Foppen-Vlijm Harderwijk 0763 10 7 3 1-1381451 08:40:36 922,952 351,4
54 63 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1139 12 8 3 8-1354646 08:34:22 921,636 348,6
55 C. van der Hansz Almere Stad 1139 5 2 1039,343 8-1324873 08:40:59 921,418 345,7
56 83 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 10 1 2/5 8-2104524 09:26:36 918,915 342,9
57 126 Bas Weijers Groesbeek 0865 6 2 2/4 1-1520608 07:44:55 918,658 340,0
58 69 v. Kooten & v. Bemme Lunteren 0763 6 1 1013,118 7-1386355 08:17:09 917,555 337,1
59 150 F.D. v.d. Brink Swifterbant 0763 13 2 2/3 9-1740251 09:16:35 916,159 334,3
60 70 Comb van den Berg Utrecht 1139 14 9 1004,766 2-1404300 08:10:35 915,428 331,4
61 76 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 17 4 3 9-1047237 09:12:26 914,342 328,6
62 128 N.C. Volkens Bergen 1300 10 5 4 1-1593248 09:19:50 913,642 325,7
63 77 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1139 12 6 4 1-1567906 08:45:39 912,455 322,9
64 131 Bas & Belinda Jansen Zutphen 0751 4 1 3 6-5634050 08:42:11 910,651 320,0
65 119 J.M.G. van Houten IJsselstein 1020 6 5 999,043 2-1387043 08:11:48 909,212 317,1
66 91 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 6 5 2/5 0-1454416 08:20:14 907,981 314,3
67 111 Sven van Houten IJsselstein 1020 14 2 4 1-1504028 08:13:54 907,175 311,4
68 172 J. Hommes & Zonen Akersloot 1300 9 3 1054,305 0-1558980 09:15:35 906,863 308,6
69 74 v. Kooten & v. Bemme Lunteren 0763 6 6 2/5 1-1354031 08:30:42 906,431 305,7
70 174 Comb van den Berg Utrecht 1139 14 2 2/3 1-1520579 08:21:51 906,127 302,9
71 86 Mark Kops Alkmaar 1300 51 48 1062,151 2-1478171 09:26:56 904,780 300,0
72 159 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 11 4 2/3 1-1618405 09:20:41 903,711 297,1
73 108 Comb W. en M. van Ho IJsselstein 1020 4 4 998,589 2-1386709 08:18:38 903,183 294,3
74 88 v. Kooten & v. Bemme Lunteren 0763 6 5 3 1-1354037 08:36:34 901,698 291,4
75 G&J v Nieuwamerongen Veenendaal 1139 4 4 1006,145 1-1526698 08:28:52 901,671 288,6
76 85 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 17 8 4 0-2081282 09:29:01 901,448 285,7
77 118 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1139 12 1 5 1-1562698 09:02:55 898,754 282,9
78 H. de Bree Soest 1139 3 2 1019,311 9-2062938 08:47:16 898,650 280,0
79 A. Klaassen Ochten 0865 7 3 993,839 0-1432034 08:19:35 898,114 277,1
80 129 Vertelman en Znn Hoogkarspel 1300 10 9 1074,594 1-1599304 09:50:54 897,066 274,3
81 Cor en Ina Drost Achterberg 0865 2 2 2/2 9-1989475 08:29:23 896,239 271,4
82 G. van Tuyl Hellouw 2128 18 6 979,301 1-1910510 08:05:54 896,057 268,6
83 112 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 10 7 3 0-1170815 09:58:08 894,871 265,7
84 97 P. Ruijten IJsselstein 1020 6 4 998,693 8-2014899 08:29:26 894,539 262,9
85 93 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 17 6 5 1-1604393 09:39:59 893,120 260,0
86 89 Mark Kops Alkmaar 1300 51 7 2/4 0-1537186 09:42:16 893,115 257,1
87 152 Th. Burgers Weurt 2139 6 3 991,307 1-1464743 08:23:42 892,513 254,3
88 153 v. Kooten & v. Bemme Lunteren 0763 6 3 4 0-1283916 08:49:10 891,698 251,4
89 146 Mark Kops Alkmaar 1300 51 41 3 2-1478046 09:44:39 891,328 248,6
90 G.J. van Houten IJsselstein 1020 10 5 999,102 2-1387126 08:37:35 888,420 245,7
91 105 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 6 6 3 1-1519376 08:44:37 888,416 242,9
92 J.C. Roelofs Alkmaar 1300 4 1 2/2 1-1595344 09:53:44 887,924 240,0
93 148 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 17 15 6 1-1604368 09:50:05 885,584 237,1
94 139 J. van Engelen Hedel 2128 3 2 971,379 1-1911533 08:14:16 882,056 234,3
95 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1542 6 4 1023,969 2-1445514 09:14:13 881,807 231,4
96 109 H.W. Bransen Putten 0763 6 3 1032,188 1-1503917 09:26:17 879,743 228,6
97 P. Ruijten IJsselstein 1020 6 6 2/2 1-1503242 08:48:49 879,273 225,7
98 J. van Brienen Geldermalsen 2128 3 1 2/2 9-1374400 08:38:30 877,568 222,9
99 K. van Urk Urk 0433 2 1 1076,900 0-4225892 10:21:35 876,538 220,0
100 H. Izendooren Montfoort 1020 4 3 999,787 1-1501678 08:54:06 876,161 217,1
101 121 E. Verheijen Putten 0763 2 1 1031,760 9-1890312 09:30:49 875,994 214,3
102 124 C.K. Niesten Uitgeest 1542 5 4 1049,932 0-1572350 09:52:22 875,406 211,4
103 140 C. van den Brakel-Os Soest 1139 6 2 1018,990 0-1489451 09:17:12 875,272 208,6
104 132 N. Klaverstijn Amsterdam 1300 6 2 1035,122 7-1628512 09:39:17 872,575 205,7
105 115 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 6 4 4 0-1438978 09:06:10 871,814 202,9
106 135 A. Kozijn Harderwijk 0763 4 3 1040,324 0-1297817 09:50:28 868,767 200,0
107 160 Hartog & Zn. Laren 1139 9 5 1026,310 1-1546707 09:35:25 867,979 197,1
108 Comb W. en M. van Ho IJsselstein 1020 4 2 2/2 1-1504002 09:05:09 866,718 194,3
109 H.W. Bransen Putten 0763 6 4 2/2 1-1395137 09:44:17 866,450 191,4
110 122 Fam.Hendriks Zuiderwoude 1300 8 7 1044,395 9-1009072 09:58:55 866,057 188,6
111 116 Sven van Houten IJsselstein 1020 14 14 5 2-4239831 09:06:44 865,632 185,7
112 127 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 10 2 4 9-1731375 10:39:50 864,942 182,9
113 158 C.J. Schermer Castricum 1300 8 8 4 0-1556871 10:14:48 863,346 180,0
114 120 Gebr. Hendriks Zeist 1139 7 1 1008,680 1-1741274 09:24:42 860,869 177,1
115 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 6 2 5 1-1519352 09:22:58 859,295 174,3
116 163 Sven van Houten IJsselstein 1020 14 7 6 1-1504024 09:15:46 858,907 171,4
117 J. Sival Zetten 0865 2 2 997,006 8-1226316 09:14:16 858,551 168,6
118 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1139 12 11 6 1-1570745 09:58:36 857,243 165,7
119 144 J.M.G. van Houten IJsselstein 1020 6 3 2/3 1-1502332 09:21:57 854,650 162,9
120 Gebr. Hendriks Zeist 1139 7 6 2/2 0-1465114 09:34:19 853,861 160,0
121 E. Verheijen Putten 0763 2 2 2/2 0-1326836 10:08:07 849,104 157,1
122 156 Fam.Hendriks Zuiderwoude 1300 8 6 2/3 0-1507074 10:28:16 845,479 154,3
123 138 T. de Ruiter Opijnen 2128 6 6 2/3 1-1912826 09:13:19 845,258 151,4
124 C.K. Niesten Uitgeest 1542 5 5 2/2 0-1572348 10:35:14 845,197 148,6
125 Comb.Foppen-Vlijm Harderwijk 0763 10 9 4 1-1381560 10:24:27 845,118 145,7
126 155 Bas Weijers Groesbeek 0865 6 5 3 1-1475933 09:22:10 842,245 142,9
127 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 10 6 5 0-1170762 11:15:40 840,778 140,0
128 N.C. Volkens Bergen 1300 10 4 5 1-1593226 11:01:15 840,582 137,1
129 142 Vertelman en Znn Hoogkarspel 1300 10 1 2/3 1-1599341 11:12:46 839,680 134,3
130 149 F.S. Kramer Wormer 1300 4 4 2/3 1-1586782 10:43:29 839,184 131,4
131 Bas & Belinda Jansen Zutphen 0751 4 3 4 0-1336119 10:24:07 835,253 128,6
132 145 N. Klaverstijn Amsterdam 1300 6 3 2/5 9-1007850 10:32:31 835,101 125,7
133 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 5 3 982,243 1-1910157 09:30:12 834,389 122,9
134 P.A. Konijn Alkmaar 1300 9 5 2/2 1-1596208 11:09:21 832,137 120,0
135 A. Kozijn Harderwijk 0763 4 1 2/2 6-1796887 10:46:24 830,005 117,1
136 151 Duo de Groot- Leijen Egmond aan de Hoef 1300 6 4 2/3 1-1603830 11:21:20 823,388 114,3
137 E. v. Aalten Huissen 0865 4 3 2/2 0-1376618 10:09:15 822,975 111,4
138 T. de Ruiter Opijnen 2128 6 4 3 1-1912772 09:44:58 822,814 108,6
139 175 J. van Engelen Hedel 2128 3 3 2/3 1-1911559 09:37:41 819,948 105,7
140 C. van den Brakel-Os Soest 1139 6 3 2/2 1-1552314 10:37:01 819,113 102,9
141 P. Eeuwes Huissen 0865 11 9 2/2 0-1376856 10:17:31 817,648 100,0
142 Vertelman en Znn Hoogkarspel 1300 10 10 3 1-1599388 11:51:50 814,807 97,1
143 168 L.A. Pronk Breezand 1300 29 12 1093,983 1-1603286 12:17:57 813,400 94,3
144 J.M.G. van Houten IJsselstein 1020 6 2 3 2-1386648 10:22:20 812,670 91,4
145 154 N. Klaverstijn Amsterdam 1300 6 5 3 9-1007785 11:08:42 811,415 88,6
146 Mark Kops Alkmaar 1300 51 28 4 2-1478182 11:43:50 810,287 85,7
147 D. & W. Westeneng Baarn 1139 10 6 1022,056 2-1423632 10:54:48 809,994 82,9
148 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 17 16 7 0-1545082 11:44:27 808,355 80,0
149 F.S. Kramer Wormer 1300 4 3 3 1-1586907 11:31:14 808,319 77,1
150 F.D. v.d. Brink Swifterbant 0763 13 3 3 1-1249763 11:58:37 804,177 74,3
151 Duo de Groot- Leijen Egmond aan de Hoef 1300 6 1 3 1-1603780 11:55:38 802,035 71,4
152 Th. Burgers Weurt 2139 6 2 2/2 0-1398867 10:29:46 801,526 68,6
153 v. Kooten & v. Bemme Lunteren 0763 6 2 5 0-1283868 10:57:15 801,359 65,7
154 157 N. Klaverstijn Amsterdam 1300 6 4 4 1-1565624 11:41:30 07:56:20 62,9
155 Bas Weijers Groesbeek 0865 6 1 4 0-1409315 10:45:12 08:03:02 60,0
156 Fam.Hendriks Zuiderwoude 1300 8 2 3 9-1013559 12:00:50 08:04:05 57,1
157 N. Klaverstijn Amsterdam 1300 6 1 5 9-1007787 11:53:12 08:08:02 54,3
158 C.J. Schermer Castricum 1300 8 7 5 1-1615912 12:20:27 08:10:39 51,4
159 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 11 7 3 1-1618366 12:26:18 08:15:59 48,6
160 Hartog & Zn. Laren 1139 9 4 2/2 1-1337612 11:56:11 08:22:02 45,7
161 162 O. Pals Bovenkerk 1300 24 6 2/6 9-1429582 11:58:50 08:24:38 42,9
162 164 O. Pals Bovenkerk 1300 24 4 3 0-1504282 12:46:31 09:12:19 40,0
163 Sven van Houten IJsselstein 1020 14 8 7 1-1504025 12:38:37 09:38:58 37,1
164 170 O. Pals Bovenkerk 1300 24 2 4 8-1349466 13:16:21 09:42:09 34,3
165 G. J. A. de Klerk Almere 1139 4 1 2/2 0-1520084 13:37:56 09:43:22 31,4
166 C.P.J. Galjé IJsselstein 1020 10 7 2/2 2-1389242 13:02:24 10:01:53 28,6
167 W. van Hoolwerff Heemskerk 1300 5 2 1048,277 0-1559063 14:09:20 10:07:44 25,7
168 L.A. Pronk Breezand 1300 29 20 2/2 1-1603267 15:12:15 10:13:31 22,9
169 Chr. van de Hurk Meteren 2128 3 1 984,857 1-1910824 13:05:54 10:23:34 20,0
170 171 O. Pals Bovenkerk 1300 24 10 5 1-1564727 13:59:26 10:25:14 17,1
171 O. Pals Bovenkerk 1300 24 1 6 8-1349476 14:00:41 10:26:29 14,3
172 J. Hommes & Zonen Akersloot 1300 9 8 2/2 0-5013449 14:42:25 10:33:17 11,4
173 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 6 3 3 0-2056517 13:33:24 10:41:58 8,6
174 Comb van den Berg Utrecht 1139 14 5 3 2-1404228 13:56:37 10:49:24 5,7
175 J. van Engelen Hedel 2128 3 1 3 1-1911504 13:23:15 10:57:46 2,9
Basisafstand: 855,000 km
Internationale neutralisatieregeling is toegepast.
Neutralisatietijden
Nacht Begin Einde Duur
1 26-07 22:38:00 27-07 05:31:00 06:53:00
2 27-07 22:36:00 28-07 05:33:00 06:57:00
7050 RekenCentrum Berg en Dal Gegenereerd door Venira Rekenaar
Terug naar het begin van de pagina