Uitslag 91 Pau (ZLU) Fondunie 2000 14-06-2013 Fondunie 2000
Lossing: 06:45:00 Wind: Z-ZW 2-4 Aantal duiven: 689 Aantal deelnemers: 166
Prs Vlg Naam Woonplaats Inko Mee Get Afstand Ringnr Zuiver Snelheid Punte
1 4 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 7 1 1175,787 9-1624035 04:49:56 1209,658 500,0
2 7 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 5 1098,365 0-1545086 21:59:46 1200,705 497,1
3 18 N.C. Volkens Bergen 1300 12 1 1105,027 7-1657419 22:16:18 1186,543 494,2
4 73 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 7 5 2/5 0-1058164 05:18:32 1185,827 491,3
5 49 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1542 6 4 1068,643 0-1501820 21:48:17 1183,065 488,4
6 40 M. Peereboom Amstelveen 1300 6 1 1072,363 8-1346663 21:56:41 1176,249 485,5
7 8 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 8 2/12 8-1407773 22:24:12 1169,468 482,6
8 24 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 11 3 6-2075335 22:28:42 1163,892 479,7
9 38 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1139 5 2 1079,190 6-2035286 22:22:11 1151,525 476,7
10 80 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 4 2 1136,117 0-1560681 05:18:10 1146,242 473,8
11 76 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 9 5 1095,414 0-1559546 22:44:47 1141,316 470,9
12 16 P. Laan Bakkum 1300 6 1 1096,122 0-1546524 05:01:56 1124,308 468,0
13 117 Abr. van Gelderen Ameide 1020 2 2 1039,805 8-1539587 22:13:27 1119,937 465,1
14 L.A. Pronk Breezand 1300 5 1 1132,866 8-1409533 05:40:01 1118,310 462,2
15 35 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 8 2 1056,995 0-1454453 22:30:20 1118,119 459,3
16 151 P. Laan Bakkum 1300 6 4 2/3 0-1546530 05:09:11 1116,008 456,4
17 Comb Boogaard/van Bu Amsterdam 1300 6 3 1081,612 1-1568275 22:57:28 1112,770 453,5
18 30 N.C. Volkens Bergen 1300 12 5 2/8 9-1036528 05:29:40 1102,088 450,6
19 101 G. van Tuyl Hellouw 2128 15 14 1032,824 1-1910484 22:27:44 1095,563 447,7
20 163 Jelle Jellema Nijverdal 0751 13 1 1125,377 9-1787351 05:55:15 1094,458 444,8
21 H. Roolker Naarden 1139 6 1 1079,583 9-2049170 05:15:02 1092,653 441,9
22 Ben Hendriks Apeldoorn 0803 4 1 1097,321 8-1085857 05:38:47 1084,541 439,0
23 27 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 12 1138,397 5-1964993 06:17:16 1083,913 436,0
24 41 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 14 4 0-1545080 05:43:04 1080,997 433,1
25 P.J. Westerlaken & Z Veenendaal 0865 2 2 1065,384 7-1533545 05:16:21 1076,852 430,2
26 J. Hommes & Zonen Akersloot 1300 7 2 1094,446 9-2080355 05:46:09 1073,881 427,3
27 28 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 7 2/11 6-1628650 06:29:04 1071,870 424,4
28 45 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 3 3 0-1140482 06:30:44 1070,191 421,5
29 96 Auke Smid Zwaagwesteinde 0259 5 1 1200,998 7-1147760 07:30:57 1068,551 418,6
30 56 N.C. Volkens Bergen 1300 12 6 3 8-1381403 06:02:37 1067,023 415,7
31 v. Kooten & v. Bemme Lunteren 0763 3 1 1071,750 7-1386355 05:31:43 1066,719 412,8
32 A. Poulisse Kerkdriel 2128 4 2 1032,509 8-1728467 04:55:45 1062,252 409,9
33 67 Levi van der Weijden Hoogkarspel 1300 12 7 1120,923 0-1554983 06:24:09 1060,325 407,0
34 K. de Bruin Zwaagwesteinde 0259 2 1 1201,837 8-1988668 07:49:36 1051,844 404,1
35 137 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 8 1 2/3 9-2024166 05:32:46 1050,935 401,2
36 W. van Hoolwerff Heemskerk 1300 5 3 1088,252 0-1559012 06:06:03 1047,355 398,3
37 93 H. van de Roest Zwanenburg 1542 2 2 1076,732 0-1514143 05:56:04 1046,319 395,3
38 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1139 5 5 2/2 0-1509106 05:59:38 1045,085 392,4
39 E. Verheijen Putten 0763 2 1 1088,644 9-1890312 06:08:55 1044,848 389,5
40 134 M. Peereboom Amstelveen 1300 6 2 2/3 0-1501604 05:54:44 1043,427 386,6
41 43 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 10 5 1-1604306 06:22:44 1040,381 383,7
42 47 C. Blokdijk Hoorn 1300 6 3 1111,843 9-1056337 06:38:20 1037,813 380,8
43 74 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 6 6 0-1545110 06:26:44 1036,454 377,9
44 J.M.G. van Houten IJsselstein 1020 1 1 1048,818 1-1502312 05:39:35 1035,785 375,0
45 48 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 4 4 8-2075800 07:07:00 1034,907 372,1
46 118 Vertelman en Znn Hoogkarspel 1300 15 1 1121,039 9-1041343 06:57:22 1028,130 369,2
47 C. Blokdijk Hoorn 1300 6 2 2/2 9-1056354 06:50:37 1026,048 366,3
48 55 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 5 5 7-0010961 07:18:25 1024,276 363,4
49 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1542 6 1 2/2 0-1501743 06:12:27 1022,184 360,5
50 84 Jaap Mazee Ens 0763 4 4 1132,130 8-2086764 07:15:06 1021,686 357,6
51 H. van Gurp Heino 0305 3 3 1126,040 1-1329597 07:09:15 1021,583 354,7
52 Th. Burgers Weurt 2139 6 1 1055,415 0-1398862 06:01:06 1020,612 351,7
53 77 C.K. Niesten Uitgeest 1542 5 1 1089,871 0-1572712 06:42:14 1013,614 348,8
54 169 Team van Ginkel Veenendaal 0865 2 2 1062,432 1-4400578 06:15:34 1013,219 345,9
55 63 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 15 6 8-2075702 07:30:51 1012,944 343,0
56 87 N.C. Volkens Bergen 1300 12 3 4 8-1381417 07:00:15 1010,773 340,1
57 J. Bochem Amsterdam Noord 1300 4 4 1084,995 8-1397913 06:41:10 1010,084 337,2
58 119 Bas Weijers Groesbeek 0865 8 2 1051,553 0-1409315 06:09:35 1008,603 334,3
59 100 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 15 8 1143,778 9-1731369 07:41:13 1008,430 331,4
60 94 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 6 4 1098,817 9-1047598 06:57:52 1007,288 328,5
61 140 G. van der Perk Nunspeet 0763 8 3 1106,944 1-1379912 07:11:28 1002,243 325,6
62 130 C.J. van der Laan Castricum 1300 5 5 1093,479 0-1567758 06:58:05 1002,192 322,7
63 83 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 8 7 0-1140474 07:44:01 1001,214 319,8
64 126 John Hardebol Castricum 1300 9 5 1091,148 7-1682655 06:58:53 999,328 316,9
65 E.L.T.Hendriks Groesbeek 0865 2 2 1051,813 9-1972052 06:20:43 998,200 314,0
66 Marlon Kok Ransdorp 1139 2 2 1084,664 0-1502747 06:53:49 998,023 311,0
67 81 Levi van der Weijden Hoogkarspel 1300 12 1 2/6 0-1554816 07:30:10 998,002 308,1
68 R. Timmermans Schellingwoude 1300 6 5 1082,886 0-1507021 06:52:52 997,253 305,2
69 C.J. Schermer Castricum 1300 3 1 1093,678 8-1406170 07:04:38 996,397 302,3
70 Duo de Groot- Leijen Egmond aan de Hoef 1300 5 1 1099,209 0-1545254 07:10:26 996,172 299,4
71 Poelstra & Znn Utrecht 1020 2 2 1056,163 0-1452539 06:28:19 995,144 296,5
72 146 Sven van Houten IJsselstein 1020 6 1 1048,470 0-1862728 06:21:21 994,423 293,6
73 85 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 7 4 3 7-1156060 08:29:23 994,421 290,7
74 79 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 12 7 0-1545130 07:11:32 994,415 287,8
75 J. van Engelen Hedel 2128 2 2 1027,162 8-1729995 06:01:31 992,890 284,9
76 115 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 9 8 2/5 0-1559612 07:10:20 992,824 282,0
77 106 C.K. Niesten Uitgeest 1542 5 2 2/3 0-1572404 07:06:08 991,573 279,1
78 82 H. Wolfsen Soest 1139 5 1 1070,004 0-1559616 06:46:41 991,039 276,2
79 128 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 2 8 0-1545008 07:17:38 988,953 273,3
80 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 4 1 2/2 0-1560682 07:56:20 988,501 270,3
81 102 Levi van der Weijden Hoogkarspel 1300 12 4 3 0-1540436 07:41:48 987,771 267,4
82 145 H. Wolfsen Soest 1139 5 3 2/3 0-1490729 06:50:30 987,548 264,5
83 97 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 9 8 0-1140470 07:59:54 987,421 261,6
84 Jaap Mazee Ens 0763 4 2 2/2 8-4204612 07:55:38 985,632 258,7
85 113 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 7 3 4 0-1058172 08:40:45 984,953 255,8
86 G. Veerman Volendam 1300 4 3 1097,768 1-1574105 07:22:56 983,720 252,9
87 133 N.C. Volkens Bergen 1300 12 11 5 1-1593155 07:30:19 983,718 250,0
88 G. Rozeboom & Zn Breukelen 1020 2 1 1061,832 0-1454182 06:47:21 982,859 247,1
89 H. Izendooren Montfoort 1020 1 1 1047,524 9-2006854 06:32:48 982,853 244,2
90 G.A. Knoop Est 2128 5 1 1039,319 7-2007000 06:24:56 982,405 241,3
91 150 H. Kalter IJsselmuiden 0763 7 6 1131,550 9-1706402 08:00:51 980,676 238,4
92 C.P.J. Galj? IJsselstein 1020 4 1 1048,898 9-1448670 06:36:38 980,615 235,5
93 H. van de Roest Zwanenburg 1542 2 1 2/2 9-1016407 07:06:59 978,862 232,6
94 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 6 1 2/2 0-1545505 07:29:50 978,611 229,7
95 114 G. Baarda Pingjum 0433 8 4 1170,507 8-4201421 08:43:51 977,990 226,7
96 98 Auke Smid Zwaagwesteinde 0259 5 3 2/3 9-1615852 09:15:18 977,773 223,8
97 109 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 1 9 8-2075752 08:11:21 977,711 220,9
98 Auke Smid Zwaagwesteinde 0259 5 4 3 0-1049891 09:16:33 976,779 218,0
99 E. Renaud Assendelft 1300 4 2 1084,095 1-1588441 07:19:42 974,293 215,1
100 105 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 15 12 2/7 0-1170736 08:23:10 972,463 212,2
101 135 G. van Tuyl Hellouw 2128 15 11 2/4 0-1862599 06:29:45 971,841 209,3
102 103 Levi van der Weijden Hoogkarspel 1300 12 8 4 0-1554949 08:00:49 971,491 206,4
103 122 Levi van der Weijden Hoogkarspel 1300 12 10 5 0-1554985 08:02:24 970,160 203,5
104 152 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 8 3 1038,939 0-1865285 06:38:59 969,175 200,6
105 121 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 15 15 3 0-1170715 08:27:23 968,989 197,7
106 C.K. Niesten Uitgeest 1542 5 3 3 0-1572312 07:33:34 967,427 194,8
107 J.C. Roelofs Alkmaar 1300 4 1 1105,817 9-1054620 07:50:27 967,089 191,9
108 166 Rieks Lonsain Nieuwleusen 0305 13 10 1141,936 1-4401857 08:27:58 966,950 189,0
109 147 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 10 10 8-2075735 08:24:53 966,477 186,0
110 H.J. Overbeek Velp 0803 3 2 1073,359 0-1347372 07:18:08 966,010 183,1
111 H. Bergman Genemuiden 0305 8 4 1138,506 0-1141850 08:26:01 965,640 180,2
112 Mark Kops Alkmaar 1300 5 5 1102,456 9-1039495 07:49:20 965,091 177,3
113 J.S. Outhuyse Harlingen 0259 7 2 5 9-1623989 09:05:30 964,946 174,4
114 158 G. Baarda Pingjum 0433 8 6 2/3 1-1120071 09:00:11 964,823 171,5
115 125 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 9 1 3 0-1559515 07:47:11 960,736 168,6
116 P.A. Konijn Alkmaar 1300 4 2 1102,235 0-1537405 07:54:26 960,610 165,7
117 Abr. van Gelderen Ameide 1020 2 1 2/2 0-1683918 06:49:55 960,190 162,8
118 141 Vertelman en Znn Hoogkarspel 1300 15 12 2/3 1-1599329 08:15:57 959,014 159,9
119 149 Bas Weijers Groesbeek 0865 8 6 2/3 1-1520607 07:04:16 958,339 157,0
120 J. van Straten Utrecht 1020 2 1 1058,312 9-2022136 07:12:58 956,912 154,1
121 123 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 15 11 4 1-1242443 08:42:20 956,870 151,2
122 Levi van der Weijden Hoogkarspel 1300 12 3 6 0-1554881 08:20:18 955,359 148,3
123 143 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 15 9 5 0-1170741 08:48:43 951,787 145,3
124 Comb C.J.J. van Wijk Benschop 1020 10 6 1045,130 0-1436797 07:05:27 951,459 142,4
125 161 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 9 2 4 1-1618416 07:58:42 951,129 139,5
126 157 John Hardebol Castricum 1300 9 3 2/3 1-1615359 07:55:03 950,437 136,6
127 H.W. Bransen Putten 0763 2 1 1088,627 0-1325260 07:53:03 949,895 133,7
128 129 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 1 9 0-1545041 08:04:10 949,184 130,8
129 132 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 4 10 9-1047323 08:07:08 946,757 127,9
130 136 C.J. van der Laan Castricum 1300 5 1 2/3 9-1069324 08:04:24 944,769 125,0
131 R. Kuyer Maarssenbroek 1020 2 1 1059,746 0-1436553 07:30:19 943,408 122,1
132 155 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 7 11 0-1545027 08:12:26 942,452 119,2
133 162 N.C. Volkens Bergen 1300 12 10 6 1-1593190 08:20:02 942,025 116,3
134 M. Peereboom Amstelveen 1300 6 6 3 0-1501606 07:45:47 941,676 113,4
135 165 G. van Tuyl Hellouw 2128 15 12 3 0-5021823 07:04:47 940,827 110,5
136 C.J. van der Laan Castricum 1300 5 3 3 9-1069316 08:10:36 939,735 107,6
137 A.J. van Amerongen Bunnik 1020 8 3 3 0-1454443 07:31:58 939,579 104,7
138 A. de Bruin Nederhorst den Berg 1020 3 2 1071,782 9-2080455 07:47:48 939,500 101,7
139 P. Eeuwes Huissen 0865 6 4 1066,342 1-1376858 07:44:20 937,587 98,8
140 159 G. van der Perk Nunspeet 0763 8 1 2/3 7-1415111 08:27:58 937,320 95,9
141 Vertelman en Znn Hoogkarspel 1300 15 13 3 0-1540409 08:43:13 937,154 93,0
142 Peter Homan Zwanenburg 1300 3 2 1076,607 8-1415841 07:56:05 936,926 90,1
143 170 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 15 7 6 9-1731442 09:08:01 936,742 87,2
144 C. van den Brakel-Os Soest 1139 3 3 1071,100 0-1489490 07:51:51 935,582 84,3
145 H. Wolfsen Soest 1139 5 2 3 0-1490787 07:51:14 935,130 81,4
146 Sven van Houten IJsselstein 1020 6 4 2/2 0-1438928 07:29:07 934,368 78,5
147 Arjan Beens Genemuiden 0433 15 14 11 0-1140512 09:05:49 934,019 75,6
148 T. van Dusschoten Hardenberg 0305 2 2 1150,605 0-4791547 09:19:02 933,913 72,7
149 Bas Weijers Groesbeek 0865 8 5 3 0-1409314 07:33:21 933,593 69,8
150 H. Kalter IJsselmuiden 0763 7 2 2/2 0-1144665 08:59:04 933,573 66,9
151 P. Laan Bakkum 1300 6 5 3 0-1546506 08:21:29 933,282 64,0
152 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 8 6 2/2 7-2006962 07:21:15 932,411 61,0
153 Hartog & Zn. Laren 1139 3 2 1076,961 7-1605039 08:02:04 932,381 58,1
154 D. & W. Westeneng Baarn 1139 4 3 1074,365 1-1495604 07:59:25 932,271 55,2
155 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 15 9 12 1-1604287 08:27:04 930,765 52,3
156 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 9 6 1040,330 1-1502270 07:25:21 930,237 49,4
157 John Hardebol Castricum 1300 9 8 3 1-1615363 08:20:05 930,155 46,5
158 G. Baarda Pingjum 0433 8 8 3 1-5013685 09:46:37 929,257 43,6
159 G. van der Perk Nunspeet 0763 8 4 3 1-1379855 08:38:46 928,826 40,7
160 G. van 't Goor 't Harde 0763 4 4 1111,478 8-1119513 08:43:59 928,566 37,8
161 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 9 3 5 8-1408422 08:26:46 928,502 34,9
162 172 N.C. Volkens Bergen 1300 12 9 7 1-1593182 08:37:08 928,490 32,0
163 Jelle Jellema Nijverdal 0751 13 11 2/2 1-1292678 08:59:21 928,261 29,1
164 Comb van den Berg Utrecht 1139 10 7 1055,115 1-1520416 07:44:40 927,431 26,2
165 G. van Tuyl Hellouw 2128 15 5 4 1-1910413 07:20:58 927,159 23,3
166 Rieks Lonsain Nieuwleusen 0305 13 2 2/2 0-1170527 09:18:51 927,009 20,3
167 Rigter-Copier Amstelveen 1300 3 1 1072,616 0-1500919 08:04:05 926,999 17,4
168 O. Pals Bovenkerk 1300 8 8 1070,135 0-1504198 08:01:30 926,922 14,5
169 Team van Ginkel Veenendaal 0865 2 1 2/2 7-1533926 07:54:43 925,689 11,6
170 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 15 1 7 9-1731378 09:22:43 925,599 8,7
171 F.D. v.d. Brink Swifterbant 0763 2 2 1120,619 9-1740251 09:00:30 923,461 5,8
172 N.C. Volkens Bergen 1300 12 4 8 8-1381408 08:45:24 922,086 2,9
Internationale neutralisatieregeling is toegepast.
Neutralisatietijden
Nacht Begin Einde Duur
1 14-06 22:57:00 15-06 04:59:00 06:02:00
7050 RekenCentrum Berg en Dal Gegenereerd door Venira Rekenaar
Terug naar het begin van de pagina