Uitslag 24 St.-Vincent-de-Tyrosse VNCC 14-06-2013 oude duiven
Lossing: 13:00:00 Wind: Z-ZW 2-4 Aantal duiven: 1106 Aantal deelnemers: 238
Prs Vlg Naam Woonplaats Mee Get Afstand Ringnr Zuiver Snelheid Punte
1 166 Johanna de Groot Vroomshoop 3 3 1138,295 0-1201102 09:28:24 1338,543 500,0
2 18 B. van Dijk Westerhaar 4 4 1139,441 8-1428384 09:29:19 1338,445 498,2
3 181 Heezen - Goossens Beltrum 8 1 1100,734 9-1943952 09:05:39 1329,950 496,4
4 43 Jelle Jellema Nijverdal 7 1 1124,263 0-1221795 09:25:44 1326,198 494,6
5 244 Comb Seelen Borne 5 3 1130,340 0-1756720 09:31:10 1324,876 492,8
6 9 W. Weerink Wierden 10 3 1129,530 9-1746653 09:51:46 1292,714 491,0
7 H.Spies Almelo 5 5 1134,765 9-1741934 10:02:28 1282,992 489,2
8 277 K.Jonkers & dht. Enschede 5 1 1130,154 8-1029446 10:05:19 1273,676 487,4
9 21 W. Weerink Wierden 10 5 2/6 0-1185374 10:13:14 1261,716 485,6
10 Comb J. Stern Ulft 4 2 1078,509 9-1938462 09:39:37 1251,730 483,8
11 60 J. Willems Nijverdal 8 2 1124,741 0-1221398 10:17:20 1250,636 481,9
12 61 J.H. Ekkel Westerhaar 7 3 1140,984 7-1213848 10:33:11 1246,723 480,1
13 54 B.J.F. Pelle Hengevelde 10 8 1116,806 1-1262233 10:22:25 1234,832 478,3
14 17 J. Straub Ulft 14 14 1077,870 8-1208474 09:55:18 1228,620 476,5
15 47 A.A. Jansen 's-Heerenberg 7 7 1072,085 0-1352015 09:51:56 1226,738 474,7
16 102 J. Lammersen Neede 9 8 1108,992 9-1872140 10:29:14 1217,025 472,9
17 189 J. Straub Ulft 14 5 2/5 8-1208477 10:05:03 1215,116 471,1
18 108 B. van Dijk Westerhaar 4 2 2/3 8-1428392 10:55:56 1214,842 469,3
19 59 G.J. Egberts Rijssen 10 5 1119,458 8-1139149 10:39:43 1214,532 467,5
20 A. Alberts Westerhaar 6 4 1140,049 9-1813057 10:58:24 1212,299 465,7
21 74 W. Weerink Wierden 10 6 3 0-1185302 10:50:12 1211,682 463,9
22 Comb, Niks Westerhaar 7 1 1139,784 0-1248051 10:58:51 1211,443 462,1
23 A.de Vries Losser 5 3 1136,832 9-1790372 10:56:29 1211,360 460,3
24 130 G.H. Westerink Wierden 9 7 1128,846 1-1324325 10:50:16 1210,860 458,5
25 J. Jasper Westerhaar 2 1 1140,261 9-1809503 11:00:23 1209,975 456,7
26 127 B. Eising Haaksbergen 5 3 1117,451 8-1042718 10:44:40 1205,883 454,9
27 269 Comb Kwekkeboom Enschede 3 1 1127,004 9-1771610 10:54:44 1203,120 453,1
28 G. Besselink Almelo 4 2 1134,156 1-1251408 11:01:16 1202,365 451,3
29 88 B. Kastelein Hengelo 9 2 1127,568 0-1224869 10:56:23 1201,607 449,5
30 D.J. Nijhof Wierden 2 2 1128,909 0-1255483 10:58:26 1200,411 447,7
31 38 H. Radstaak Gaanderen 10 5 1080,843 0-1370084 10:18:27 1200,332 445,8
32 Harrie Scheers Doetinchem 7 5 1081,119 1-1429905 10:18:52 1200,088 444,0
33 255 M. Goldewijk Marienvelde 4 1 1093,064 9-1953818 10:29:56 1198,625 442,2
34 M. Diesvelt Loil-Didam 5 5 1074,633 1-1425437 10:15:12 1197,763 440,4
35 62 A. Oz Denekamp 6 3 1147,473 9-1763255 11:16:15 1197,467 438,6
36 226 H. Elsweyer Borken-Burlo 18 14 1095,146 1-4028889 10:33:12 1196,619 436,8
37 52 Gebr Lowik Almelo 9 2 1132,670 6-1665164 11:05:15 1195,743 435,0
38 79 H. Radstaak Gaanderen 10 2 2/4 0-1370098 10:22:23 1195,112 433,2
39 190 H. Eektimmerman Wierden 2 1 1129,086 1-5003163 11:02:51 1194,988 431,4
40 179 W. Reuver Tubbergen 15 9 1141,912 7-1342839 11:15:07 1193,075 429,6
41 156 J.F. Eggink Laren 4 2 1105,703 0-1307518 10:44:52 1192,946 427,8
42 48 Cees Nijdeken Rijssen 8 4 1120,567 8-1552489 10:58:36 1191,330 426,0
43 45 Jelle Jellema Nijverdal 7 3 2/5 9-1783729 11:02:07 1190,809 424,2
44 248 L.W.M. te Pas Ulft 10 3 1078,409 9-1936761 10:23:38 1190,781 422,4
45 65 Jelle Jellema Nijverdal 7 5 3 0-1221737 11:02:38 1190,158 420,6
46 Th. Slot Hengelo 3 2 1128,465 9-1787337 11:06:37 1189,590 418,8
47 162 A.A. Jansen 's-Heerenberg 7 1 2/3 7-1459525 10:19:24 1189,358 417,0
48 68 Cees Nijdeken Rijssen 8 8 2/4 0-1237237 11:00:12 1189,307 415,2
49 120 G. Rave Bredevoort 10 6 1092,918 8-1176329 10:37:06 1189,118 413,4
50 230 W. te Hennepe Aalten 10 4 1089,337 0-1340738 10:34:09 1189,038 411,6
51 W. Rosendahl Borculo 4 4 1103,133 1-1263593 10:46:21 1188,279 409,7
52 93 Gebr Lowik Almelo 9 8 2/5 0-1181632 11:11:27 1187,968 407,9
53 78 W. Driessen Didam 7 5 1073,690 8-1193509 10:22:16 1187,360 406,1
54 112 B.J.F. Pelle Hengevelde 10 3 2/5 6-1678497 10:58:48 1187,078 404,3
55 90 J. Dekkers Nijverdal 5 5 1124,587 1-1292003 11:05:30 1186,899 402,5
56 105 Benno Firing jr 's-Heerenberg 6 5 1072,121 0-1352639 10:21:55 1186,081 400,7
57 H.G. Buelte Nordhorn 3 3 1155,342 6-2000041 11:32:54 1185,086 398,9
58 H.A.M. Brundel Marienvelde 6 2 1093,516 0-1387261 10:40:49 1184,974 397,1
59 169 G.J. Egberts Rijssen 10 1 2/3 9-1802061 11:02:50 1184,817 395,3
60 92 J. Willems Nijverdal 8 6 2/4 0-1221396 11:07:23 1184,705 393,5
61 J.H. Ekkel Westerhaar 7 6 2/2 1-1191941 11:21:19 1184,429 391,7
62 80 A. Oz Denekamp 6 6 2/4 0-1202195 11:27:49 1183,185 389,9
63 Joop Steentjes Silvolde 5 1 1080,654 1-1460792 10:31:46 1182,637 388,1
64 J.T.E. Morsink Marle 2 1 1130,702 0-1220324 11:14:07 1182,598 386,3
65 75 Jelle Jellema Nijverdal 7 7 4 9-1783781 11:09:00 1182,190 384,5
66 113 H. Zwiers Den Ham 10 4 1137,008 9-2030690 11:19:47 1182,185 382,7
67 229 H. Bokhove Hengelo 2 1 1128,430 8-1051909 11:13:03 1181,538 380,9
68 72 Cees Nijdeken Rijssen 8 3 3 7-1321318 11:06:54 1180,909 379,1
69 235 J.W.B. Bruins Ulft 5 2 1078,761 7-1482216 10:32:00 1180,262 377,3
70 100 H. Wilharms Westerhaar 3 2 1138,932 6-1737799 11:23:10 1180,040 375,5
71 85 Jos Derksen Etten 4 3 1077,377 9-1938033 10:31:45 1179,070 373,6
72 Cees Nijdeken Rijssen 8 1 4 0-1237284 11:09:09 1178,116 371,8
73 R. Hilberink Geesteren 1 1 1140,654 0-1254734 11:26:21 1177,936 370,0
74 99 W. Weerink Wierden 10 1 4 8-1007999 11:16:59 1177,841 368,2
75 Jelle Jellema Nijverdal 7 2 5 1-1292578 11:12:42 1177,608 366,4
76 138 G. Haarhuis Geesteren 9 7 1141,783 0-1241980 11:27:35 1177,602 364,6
77 116 W. Derksen Almelo 8 2 1131,368 8-1004482 11:18:55 1177,384 362,8
78 W. Driessen Didam 7 6 2/2 7-1465922 10:30:11 1177,055 361,0
79 168 H. Radstaak Gaanderen 10 1 3 0-1271587 10:36:22 1176,915 359,2
80 104 A. Oz Denekamp 6 2 3 9-5914659 11:33:08 1176,734 357,4
81 125 H. Sabel Hengelo 5 2 1126,869 7-1321348 11:15:55 1176,375 355,6
82 N. Schöpe Ahaus-Wessum 4 1 1119,730 8-0000648 11:10:02 1176,144 353,8
83 H.F. Dasselaar Geerdijk 5 1 1139,718 0-1200067 11:27:10 1175,979 352,0
84 Jan Rolleman Rijssen 2 1 1121,503 9-1802640 11:12:02 1175,538 350,2
85 133 Jos Derksen Etten 4 4 2/3 8-1208512 10:35:04 1174,806 348,4
86 266 Jos te Dorsthorst Didam 5 2 1073,239 8-1234462 10:31:36 1174,735 346,6
87 W. Engels Kloosterhaar 3 1 1145,386 7-1213735 11:33:53 1173,690 344,8
88 101 B. Kastelein Hengelo 9 8 2/4 0-1224896 11:19:42 1172,474 343,0
89 Ine Wilde-Asbroek Enter 4 1 1121,554 1-1323840 11:14:37 1172,417 341,2
90 212 J. Dekkers Nijverdal 5 2 2/3 0-1221006 11:17:23 1172,198 339,4
91 J. Hengeveld Dinxperlo 3 1 1080,678 9-1925399 10:39:59 1172,123 337,5
92 134 J. Willems Nijverdal 8 5 3 0-1221399 11:18:34 1170,912 335,7
93 128 Gebr Lowik Almelo 9 3 3 9-1742389 11:25:32 1170,676 333,9
94 103 Comb Voorn & Kuipers Almelo 5 2 1131,136 8-2117054 11:24:40 1170,139 332,1
95 H.J.A. Leushuis Deurningen 6 2 1133,810 1-1294669 11:27:05 1169,977 330,3
96 J.A. Jansen Wehl 7 5 1078,442 1-1457883 10:41:11 1168,172 328,5
97 Beumer-van Slooten Lochem 2 1 1104,368 0-1308328 11:03:47 1167,680 326,7
98 H. Rave Aalten 6 1 1089,777 7-1447516 10:51:42 1167,160 324,9
99 161 W. Weerink Wierden 10 9 5 1-1255609 11:25:47 1167,131 323,1
100 H. Wilharms Westerhaar 3 1 2/2 8-1072119 11:33:55 1167,042 321,3
101 137 B. Kastelein Hengelo 9 4 3 9-1786580 11:24:28 1166,691 319,5
102 202 J. Lammersen Neede 9 6 2/5 9-1872127 11:08:40 1166,543 317,7
103 Comb Voorn & Kuipers Almelo 5 5 2/2 1-1254190 11:27:56 1166,198 315,9
104 A. Oz Denekamp 6 1 4 0-1670369 11:41:57 1166,190 314,1
105 107 Benno Firing jr 's-Heerenberg 6 6 2/4 9-1464333 10:37:30 1165,980 312,3
106 201 H.J.J. Menkehorst Haaksbergen 5 2 1116,504 0-1219001 11:15:35 1165,960 310,5
107 193 Benno Firing jr 's-Heerenberg 6 3 3 8-1188678 10:37:31 1165,959 308,7
108 B. van Dijk Westerhaar 4 3 3 8-1428377 11:35:17 1165,927 306,9
109 231 Gilsing Netterden 5 3 1072,786 0-1370620 10:38:34 1165,354 305,1
110 131 W.J Evers Didam 4 3 1073,036 1-1423135 10:38:51 1165,265 303,2
111 G. Scholten Enter 2 2 1122,898 1-1321918 11:22:12 1164,586 301,4
112 222 B.J.F. Pelle Hengevelde 10 2 3 6-1677981 11:17:23 1164,084 299,6
113 238 H. Zwiers Den Ham 10 9 2/3 9-1762946 11:34:49 1163,991 297,8
114 261 W. Willemsen Neede 12 5 1110,395 9-1872306 11:12:04 1163,855 296,0
115 H.A.J. Bloemendal Almelo 3 3 1134,314 9-1742219 11:32:42 1163,755 294,2
116 184 W. Derksen Almelo 8 1 2/3 7-1275601 11:30:18 1163,600 292,4
117 H. Stokkink Vorden 2 2 1095,549 8-1204153 10:59:36 1163,499 290,6
118 Maurice Derksen Braamt 3 2 1076,974 9-1919546 10:43:58 1163,079 288,8
119 Comb. Kikkert-Ekkel Westerhaar 4 3 1139,674 9-1812370 11:38:15 1162,636 287,0
120 183 G. Rave Bredevoort 10 1 2/4 9-1906012 10:58:14 1162,390 285,2
121 232 J.G.M. Hartjes Ulft 6 6 1078,424 9-1937641 10:46:00 1162,095 283,4
122 205 A. Olyslager Harreveld 8 7 1091,584 0-1377236 10:57:33 1161,817 281,6
123 Comb Leusink Neede 10 1 1110,589 8-1214335 11:14:02 1161,660 279,8
124 140 U.B. Kogging Deurningen 5 4 1134,041 1-1296244 11:34:49 1160,954 278,0
125 H. Sabel Hengelo 5 3 2/2 8-1049234 11:28:50 1160,724 276,2
126 M.F.A. van Melis Lichtenvoorde 4 4 1094,679 1-1444363 11:01:10 1160,643 274,4
127 B. Eising Haaksbergen 5 4 2/2 9-1780662 11:20:58 1160,426 272,6
128 208 Gebr Lowik Almelo 9 5 4 0-1181735 11:34:10 1160,323 270,8
129 145 B. Elsweyer Südlohn 10 7 1097,340 1-4028953 11:04:14 1159,693 269,0
130 G.H. Westerink Wierden 9 3 2/2 6-1745757 11:31:43 1159,315 267,1
131 173 W.J Evers Didam 4 2 2/4 1-1423141 10:43:41 1159,181 265,3
132 F. Nijeweme Oude Denekamp 1 1 1147,265 9-1764308 11:47:46 1159,125 263,5
133 Jos Derksen Etten 4 2 3 9-1938032 10:47:42 1158,842 261,7
134 J. Willems Nijverdal 8 8 4 1-1292032 11:28:52 1158,490 259,9
135 185 G.A. Tiemes Didam 5 3 1072,655 0-1358477 10:43:59 1158,394 258,1
136 197 Fr. Duis Spijk 3 3 1066,512 9-1940831 10:38:59 1158,019 256,3
137 B. Kastelein Hengelo 9 9 4 9-1786556 11:32:29 1157,093 254,5
138 151 G. Haarhuis Geesteren 9 5 2/3 0-1241921 11:45:24 1156,353 252,7
139 157 H. Gelink Eibergen 8 1 1107,237 7-1301069 11:15:34 1156,301 250,9
140 U.B. Kogging Deurningen 5 2 2/2 0-1225628 11:39:00 1156,004 249,1
141 192 J.H. ter Maat Ruurlo 4 1 1099,239 0-1387455 11:08:55 1155,980 247,3
142 H. Zweers Varsselder 8 8 1076,770 1-1439908 10:49:44 1155,663 245,5
143 165 H. te Pas Ulft 9 1 1078,156 7-1480160 10:51:23 1155,101 243,7
144 B. Groeneveld Denekamp 3 2 1147,246 8-1025571 11:51:17 1155,004 241,9
145 172 B. Elsweyer Südlohn 10 2 2/5 1-4028935 11:08:12 1154,852 240,1
146 H. Asbreuk Bentelo 5 1 1121,401 9-1753618 11:29:04 1154,814 238,3
147 J. ten Have Varsselder - Veldhunte 2 1 1077,453 0-1394873 10:51:24 1154,329 236,5
148 177 J. Roelink Denekamp 6 3 1149,634 9-1764768 11:54:05 1154,151 234,7
149 199 J. Goossens Lintelo 9 4 1086,848 4-1646984 10:59:57 1153,827 232,9
150 180 C. van Haarlem Terborg 11 11 1080,370 0-1394694 10:54:44 1153,336 231,0
151 G. Haarhuis Geesteren 9 1 3 0-1241911 11:48:05 1153,219 229,2
152 245 Rob Blokhuis Borne 8 1 1130,351 9-1757000 11:38:30 1152,831 227,4
153 G. Meijer Enschede 4 2 1128,104 1-1283303 11:36:35 1152,791 225,6
154 217 W. de Ruiter Loerbeek 2 2 1074,079 1-1457583 10:50:10 1152,235 223,8
155 J. de Beukelaer Aalten 3 1 1089,244 0-1341030 11:03:48 1151,662 222,0
156 J.F. Eggink Laren 4 1 2/2 9-1871579 11:18:51 1150,754 220,2
157 227 H. Gelink Eibergen 8 5 2/3 0-1205509 11:20:22 1150,534 218,4
158 Comb Ebbers-Vazo Etten 2 1 1079,145 9-1934936 10:56:34 1149,780 216,6
159 271 A. Rave Aalten 9 6 1088,930 6-1846068 11:05:26 1149,351 214,8
160 B.J. Huurneman Neede 4 4 1109,320 0-1231404 11:23:22 1149,118 213,0
161 W. Weerink Wierden 10 2 6 8-1007976 11:41:07 1148,928 211,2
162 A.A. Jansen 's-Heerenberg 7 5 3 0-1352048 10:51:11 1148,849 209,4
163 196 Diesvelt & Wanders Loil-Didam 12 5 1075,062 7-1466393 10:53:56 1148,654 207,6
164 G&J Polman Braamt 2 1 1077,066 8-1154253 10:56:27 1147,704 205,8
165 203 H. te Pas Ulft 9 3 2/4 8-1207202 10:58:02 1146,930 204,0
166 Johanna de Groot Vroomshoop 3 2 2/2 7-1297127 11:50:30 1146,898 202,2
167 223 T. Brunnekreef Enter 3 2 1122,914 5-4466169 11:37:13 1146,746 200,4
168 H. Radstaak Gaanderen 10 7 4 0-1370097 11:00:39 1146,597 198,6
169 G.J. Egberts Rijssen 10 4 3 0-1239636 11:34:44 1146,122 196,8
170 216 H. Winters Enschede 8 8 1130,246 1-1277662 11:44:23 1145,849 194,9
171 195 H. Borgelink Denekamp 7 2 1147,605 9-1764935 11:59:57 1145,370 193,1
172 200 B. Elsweyer Südlohn 10 10 3 1-4028971 11:16:44 1144,573 191,3
173 191 W.J Evers Didam 4 1 3 0-1355339 10:55:34 1144,489 189,5
174 252 Comb J. Meijer en Zo Hengelo 6 1 1090,769 8-1204568 11:11:07 1144,428 187,7
175 214 Gebr Spekking Terborg 8 1 1082,255 8-1230419 11:03:42 1144,398 185,9
176 213 P. Sticker Silvolde 10 1 1080,530 8-1231264 11:02:44 1143,740 184,1
177 228 J. Roelink Denekamp 6 2 2/3 7-1297692 12:03:11 1143,702 182,3
178 A.H.J. Peters Zelhem 3 1 1086,493 0-1373596 11:08:02 1143,637 180,5
179 W. Reuver Tubbergen 15 8 2/2 1-1260386 11:56:39 1143,456 178,7
180 207 C. van Haarlem Terborg 11 4 2/4 7-1503941 11:02:52 1143,408 176,9
181 Heezen - Goossens Beltrum 8 6 2/2 1-1444884 11:21:30 1142,432 175,1
182 246 J.B. te Winkel Aalten 3 1 1089,285 8-1176848 11:11:38 1142,247 173,3
183 259 G. Rave Bredevoort 10 5 3 9-1906088 11:14:59 1142,045 171,5
184 W. Derksen Almelo 8 3 3 7-1275606 11:48:53 1141,777 169,7
185 G.A. Tiemes Didam 5 4 2/2 1-1426254 10:57:31 1141,708 167,9
186 R. Koers Zelhem 5 3 1086,605 0-1373850 11:09:58 1141,432 166,1
187 M. Hekman Den Ham 3 2 1137,141 0-1200756 11:54:21 1141,307 164,3
188 A.A. Middelhuis Neede 3 2 1109,954 9-1872028 11:30:42 1141,107 162,5
189 194 J. Straub Ulft 14 13 3 0-1369768 11:02:50 1140,803 160,6
190 H. Eektimmerman Wierden 2 2 2/2 1-5003153 11:47:52 1140,643 158,8
191 W.J Evers Didam 4 4 4 0-1355368 10:58:44 1140,636 157,0
192 J.H. ter Maat Ruurlo 4 4 2/2 0-1387492 11:21:59 1140,311 155,2
193 Benno Firing jr 's-Heerenberg 6 4 4 8-1188673 10:58:13 1140,289 153,4
194 215 J. Straub Ulft 14 4 4 8-1208467 11:03:18 1140,240 151,6
195 H. Borgelink Denekamp 7 4 2/2 8-1026242 12:04:35 1140,098 149,8
196 274 Diesvelt & Wanders Loil-Didam 12 2 2/3 9-2070109 11:01:05 1139,945 148,0
197 Fr. Duis Spijk 3 1 2/2 1-1441667 10:53:36 1139,927 146,2
198 Th. Pots Enter 5 3 1122,800 0-1253787 11:43:07 1139,763 144,4
199 240 J. Goossens Lintelo 9 2 2/3 8-1176257 11:11:57 1139,313 142,6
200 236 B. Elsweyer Südlohn 10 5 4 0-4028749 11:21:20 1139,108 140,8
201 H.J.J. Menkehorst Haaksbergen 5 3 2/2 0-1219038 11:38:25 1138,806 139,0
202 224 J. Lammersen Neede 9 5 3 9-1872133 11:32:08 1138,442 137,2
203 242 H. te Pas Ulft 9 8 3 1-1438688 11:05:23 1138,032 135,4
204 H. Keupink Ootmarsum 4 2 1146,153 8-1060916 12:05:10 1137,996 133,6
205 A. Olyslager Harreveld 8 8 2/2 9-1944723 11:17:17 1137,916 131,8
206 Gebr v. Aalst Ulft 10 2 1078,680 9-1935123 11:05:58 1137,888 130,0
207 234 C. van Haarlem Terborg 11 1 3 0-1394175 11:07:52 1137,389 128,2
208 Gebr Lowik Almelo 9 7 5 1-1251820 11:54:41 1136,437 126,4
209 J.G.M. Reekers Rietmolen 6 4 1112,504 0-1230526 11:37:11 1136,155 124,5
210 249 H. Neijenhuis Silvolde 2 2 1080,604 0-1393618 11:09:14 1136,002 122,7
211 W. te Lintelo Lichtenvoorde 2 2 1095,001 7-1487941 11:22:01 1135,873 120,9
212 J. Dekkers Nijverdal 5 1 3 0-1220906 11:48:08 1135,793 119,1
213 241 P. Sticker Silvolde 10 8 2/4 0-1393985 11:09:31 1135,587 117,3
214 Gebr Spekking Terborg 8 2 2/2 0-1394798 11:11:06 1135,512 115,5
215 J. Straub Ulft 14 10 5 9-1935579 11:07:22 1135,355 113,7
216 254 H. Winters Enschede 8 1 2/3 0-1207392 11:53:35 1135,260 111,9
217 W. de Ruiter Loerbeek 2 1 2/2 8-1227669 11:04:11 1135,166 110,1
218 W.B.G. Besselink Ulft 4 2 1078,985 1-1439314 11:08:33 1135,116 108,3
219 243 Comb.Meulman Zevenaar 6 4 1070,364 9-1963350 11:00:59 1135,081 106,5
220 256 H. van Dam Doetinchem 4 4 1082,401 0-1364163 11:11:55 1134,690 104,7
221 G. te Pas Ulft 12 1 1078,272 0-1372279 11:08:22 1134,583 102,9
222 250 B.J.F. Pelle Hengevelde 10 10 4 1-1262242 11:42:32 1134,348 101,1
223 T. Brunnekreef Enter 3 3 2/2 1-1321637 11:48:11 1134,045 99,3
224 225 J. Lammersen Neede 9 9 4 9-1872147 11:36:20 1133,554 97,5
225 J. Lammersen Neede 9 1 5 9-1872103 11:36:23 1133,496 95,7
226 251 H. Elsweyer Borken-Burlo 18 13 2/3 0-4028605 11:24:10 1133,495 93,9
227 H. Gelink Eibergen 8 8 3 9-1766528 11:35:57 1132,201 92,1
228 J. Roelink Denekamp 6 1 3 9-1764703 12:13:38 1131,935 90,3
229 H. Bokhove Hengelo 2 2 2/2 9-1789053 11:55:17 1131,502 88,4
230 W. te Hennepe Aalten 10 9 2/2 1-1409220 11:20:46 1131,465 86,6
231 Gilsing Netterden 5 1 2/2 9-1935817 11:06:17 1131,293 84,8
232 J.G.M. Hartjes Ulft 6 1 2/2 7-1480970 11:11:18 1131,254 83,0
233 H.G. Otten Enter 3 2 1122,700 1-1322321 11:50:44 1130,919 81,2
234 C. van Haarlem Terborg 11 7 4 0-1394162 11:13:24 1130,802 79,4
235 J.W.B. Bruins Ulft 5 5 2/2 9-1938752 11:12:11 1130,558 77,6
236 B. Elsweyer Südlohn 10 8 5 0-4028714 11:28:38 1130,541 75,8
237 M. Hoek & Romee Harbrinkhoek 9 2 1135,675 0-1190313 12:02:35 1130,491 74,0
238 H. Zwiers Den Ham 10 1 3 9-1762954 12:03:58 1130,262 72,2
239 H. Weerts Nordhorn 7 2 1159,003 7-2000240 12:23:34 1130,109 70,4
240 J. Goossens Lintelo 9 5 3 7-1447504 11:19:52 1129,936 68,6
241 257 P. Sticker Silvolde 10 7 3 9-1959964 11:14:25 1129,769 66,8
242 H. te Pas Ulft 9 5 4 9-1936976 11:12:29 1129,567 65,0
243 265 Comb.Meulman Zevenaar 6 5 2/3 8-1233674 11:05:48 1129,313 63,2
244 276 Comb Seelen Borne 5 5 2/3 0-1195355 11:59:08 1129,060 61,4
245 Rob Blokhuis Borne 8 4 2/2 1-1268097 11:59:11 1129,015 59,6
246 J.B. te Winkel Aalten 3 2 2/2 0-1342083 11:23:01 1128,773 57,8
247 Th. Jansen Spijk 4 2 1065,915 0-1374750 11:02:21 1128,732 56,0
248 L.W.M. te Pas Ulft 10 9 2/2 8-1206820 11:13:26 1128,714 54,2
249 H. Neijenhuis Silvolde 2 1 2/2 0-1393647 11:15:57 1128,037 52,3
250 B.J.F. Pelle Hengevelde 10 9 5 1-1262256 11:48:38 1127,363 50,5
251 H. Elsweyer Borken-Burlo 18 18 3 1-4028828 11:29:56 1126,770 48,7
252 Comb J. Meijer en Zo Hengelo 6 5 2/2 0-1369172 11:26:26 1126,328 46,9
253 H.H.G. Olde Engberin Hengelo 4 3 1129,389 1-1294553 12:00:47 1126,254 45,1
254 H. Winters Enschede 8 5 3 0-1207394 12:01:36 1126,192 43,3
255 M. Goldewijk Marienvelde 4 4 2/2 0-1387433 11:28:52 1125,866 41,5
256 H. van Dam Doetinchem 4 2 2/2 6-1870788 11:19:25 1125,838 39,7
257 P. Sticker Silvolde 10 3 4 9-1959955 11:18:05 1125,454 37,9
258 J. Vissia Almelo 3 2 1133,571 8-1007253 12:05:24 1125,242 36,1
259 G. Rave Bredevoort 10 10 4 9-6793974 11:29:19 1125,193 34,3
260 H. Boertje Westerhaar 4 1 1139,670 9-1812713 12:11:13 1124,802 32,5
261 270 W. Willemsen Neede 12 4 2/3 0-1308104 11:45:14 1124,755 30,7
262 L. Rompelaar Didam 7 3 1073,182 0-1355673 11:12:22 1124,497 28,9
263 S. Jordens Dinxperlo 3 2 1080,415 0-1359818 11:19:03 1124,202 27,1
264 J.C. Mengerink Aalten 6 6 1089,869 0-1341176 11:27:57 1123,634 25,3
265 Comb.Meulman Zevenaar 6 3 3 8-1233609 11:10:37 1123,603 23,5
266 Jos te Dorsthorst Didam 5 3 2/2 9-1653771 11:13:15 1123,515 21,7
267 E. Oude Griep Denekamp 3 3 1148,052 7-2057248 12:19:52 1123,481 19,9
268 G.J. Eggink Laren 4 1 1105,922 9-1871786 11:42:49 1122,971 18,1
269 Comb Kwekkeboom Enschede 3 2 2/2 9-1744035 12:02:02 1122,475 16,2
270 W. Willemsen Neede 12 9 3 9-1872356 11:47:25 1122,273 14,4
271 A. Rave Aalten 9 1 2/2 7-1447758 11:28:18 1122,265 12,6
272 J. ten Asbroek Haaksbergen 2 1 1116,603 8-1042350 11:53:10 1122,026 10,8
273 J.Th. Brockotter Lichtenvoorde 7 1 1093,915 9-1944878 11:33:01 1121,945 9,0
274 Diesvelt & Wanders Loil-Didam 12 7 3 9-2070101 11:16:45 1121,318 7,2
275 A.J.M. Straub Kilder 9 3 1077,262 0-1391537 11:19:35 1120,300 5,4
276 Comb Seelen Borne 5 1 3 9-1756701 12:07:17 1119,943 3,6
277 K.Jonkers & dht. Enschede 5 3 2/2 8-1029436 12:07:34 1119,444 1,8
NF4 neutralisatieregeling is toegepast (de normale regeling geldt alleen voor ochtendlossingen).
Neutralisatietijden
Nacht Begin Einde Duur
1 14-06 22:31:00 15-06 04:49:00 06:18:00
Deze tijden zijn bepaald met de NPO-berekenwijze en kunnen afwijken van de indicatieve tijden op de NPO-site.
7050 RekenCentrum Berg en Dal Gegenereerd door Venira Rekenaar
Terug naar het begin van de pagina