Uitslag 95 St. Vincent (ZLU) Fondunie 2000 16-07-2012 Fondunie 2000
Lossing: 07:00:00 Wind: ZW 3-4 Aantal duiven: 524 Aantal deelnemers: 90
Prs Vlg Naam Woonplaats Inko Mee Get Afstand Ringnr Zuiver Snelheid Punte
1 6 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 14 9 1089,694 0-1545027 19:56:32 1403,288 500,0
2 80 J. Doppenberg Jr. Voorthuizen 0763 9 2 1080,257 9-1829289 20:08:16 1370,420 496,2
3 78 C.K. Niesten Uitgeest 1300 10 7 1081,837 0-1572436 20:13:29 1363,402 492,4
4 89 A. de Bruin Nederhorst den Berg 1020 12 2 1066,388 9-2057106 20:06:31 1355,827 488,5
5 117 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 4 4 1035,545 0-1438598 19:46:20 1351,309 484,7
6 20 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 14 2 2/6 0-1545070 20:27:34 1349,362 480,9
7 J.M.G. van Houten IJsselstein 1020 4 4 1044,411 0-1437634 19:59:13 1340,335 477,1
8 Peter Homan Zwanenburg 1300 3 1 1069,310 8-1415841 20:17:54 1340,156 473,3
9 40 A.J. van Amerongen Bunnik 1139 9 3 1053,061 0-2058843 20:07:05 1337,938 469,5
10 66 G&J v Nieuwameronge Veenendaal 1139 4 2 1062,094 0-1459239 20:17:06 1332,439 465,6
11 28 P.J. van den Berg & Benschop 1020 5 2 1040,510 9-2008023 20:01:06 1332,100 461,8
12 43 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 12 1 1090,019 8-1393154 20:43:01 1324,423 458,0
13 113 C.J. Schermer Castricum 1300 5 4 1085,252 8-1406170 20:41:34 1320,958 454,2
14 29 O. Pals Bovenkerk 1300 9 4 1063,559 9-1006727 20:25:22 1320,586 450,4
15 37 N.C. Volkens Bergen 1300 7 1 1096,494 9-1036472 20:50:35 1320,146 446,6
16 39 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 10 10 1036,841 0-1865381 20:06:00 1319,136 442,7
17 34 C.J. van der Laan Castricum 1300 19 3 1085,222 0-1567565 20:42:46 1318,982 438,9
18 M. Rigter Amstelveen 1211 3 1 1066,319 8-1347549 20:28:40 1318,614 435,1
19 G.A. Knoop Est 2128 7 1 1036,880 7-2007000 20:06:23 1318,542 431,3
20 21 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 14 5 3 0-1545111 20:46:55 1317,786 427,5
21 46 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 14 6 4 0-1545110 20:47:12 1317,335 423,7
22 24 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1211 6 3 1062,367 9-1005522 20:28:02 1314,768 419,8
23 J. van Brienen Geldermalsen 2128 2 1 1040,327 7-2007178 20:11:26 1314,485 416,0
24 25 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1211 6 4 2/3 0-1501743 20:28:25 1314,144 412,2
25 Gebr Jacobs Nes a/d Amstel 1211 6 1 3 6-2026937 20:31:09 1309,716 408,4
26 G. Kok Ransdorp 1211 5 5 1078,467 0-1502748 20:45:40 1306,178 404,6
27 51 J. Peters Bemmel 2139 7 6 1061,381 0-1351150 20:34:06 1303,737 400,8
28 P.J. van den Berg & Benschop 1020 5 5 2/2 0-1437832 20:20:10 1300,359 396,9
29 36 O. Pals Bovenkerk 1300 9 8 2/5 9-1006814 20:40:55 1295,571 393,1
30 50 A.J.M. Vollebregt Dodewaard 0865 6 6 1055,694 9-1913915 20:35:56 1293,848 389,3
31 106 C.P.J. Galjč IJsselstein 1020 5 2 1044,399 0-1437277 20:27:37 1293,187 385,5
32 88 L.A. Pronk Breezand 1300 28 22 1123,970 0-1544533 21:29:56 1292,016 381,7
33 100 Comb C.J.J. van Wijk Benschop 1020 14 12 1040,356 0-1436795 20:25:46 1291,130 377,9
34 35 C.J. van der Laan Castricum 1300 19 6 2/6 8-1417212 21:01:18 1289,926 374,0
35 42 C.J. van der Laan Castricum 1300 19 7 3 9-1069359 21:02:55 1287,452 370,2
36 103 O. Pals Bovenkerk 1300 9 6 3 9-1006820 20:46:17 1287,156 366,4
37 74 N.C. Volkens Bergen 1300 7 4 2/3 9-1036452 21:12:05 1286,836 362,6
38 Duo de Groot & Leije Egmond aan de Hoef 1300 5 2 1090,578 0-1545242 21:11:30 1280,763 358,8
39 Mevr Wouterse & Arie Varik 2128 10 7 2/2 0-1865285 20:30:10 1279,787 355,0
40 A.J. van Amerongen Bunnik 1139 9 6 2/2 0-1454453 20:43:30 1278,772 351,1
41 69 E. v. Aalten Huissen 0865 7 1 1066,398 0-1376642 20:54:43 1277,562 347,3
42 44 C.J. van der Laan Castricum 1300 19 15 4 6-2100225 21:15:14 1268,911 343,5
43 63 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 12 5 2/7 0-1545505 21:19:15 1268,573 339,7
44 55 C.J. van der Laan Castricum 1300 19 10 5 0-1567667 21:17:37 1265,385 335,9
45 111 Comb J. Hommes & Zon Akersloot 1300 7 1 1086,415 9-2080355 21:20:59 1261,831 332,1
46 83 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 14 3 5 0-1545071 21:24:10 1260,983 328,2
47 Richard Rozeboom Breukelen 1020 4 1 1056,688 9-1992568 21:00:44 1256,864 324,4
48 77 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 10 5 1127,891 9-1063272 21:57:26 1256,796 320,6
49 N. Tetteroo Purmerend 1211 3 3 1089,284 7-1629847 21:27:46 1255,270 316,8
50 64 A.J.M. Vollebregt Dodewaard 0865 6 5 2/5 9-1957036 21:01:02 1255,234 313,0
51 J. Peters Bemmel 2139 7 1 2/2 7-1458979 21:06:48 1253,414 309,2
52 68 J. Hooymans Kerkdriel 2128 4 2 1030,826 7-2007201 20:44:27 1250,320 305,3
53 82 Comb van den Berg Utrecht 1139 9 4 1050,800 9-1375804 21:04:51 1243,773 301,5
54 H. Izendooren Montfoort 1020 1 1 1042,496 9-2006854 21:01:58 1238,168 297,7
55 C.J. van der Laan Castricum 1300 19 14 6 9-1069530 21:36:50 1237,653 293,9
56 112 Sven van Houten IJsselstein 1020 5 3 1044,062 0-1438918 21:04:51 1235,796 290,1
57 62 G. van Tuyl Hellouw 2128 16 11 1029,817 9-1375818 20:53:26 1235,632 286,3
58 105 H. Brinkman Tuk 0433 5 3 1154,645 9-1714258 22:42:06 1225,608 282,4
59 M. Jansen lexmond 1139 1 1 1037,903 0-1455696 21:08:53 1222,668 278,6
60 P. Vogel Kerkdriel 2128 2 1 1030,111 8-1732356 21:02:34 1222,587 274,8
61 76 Th. van Oss Afferden 0865 6 2 1051,259 6-1314785 21:21:00 1220,970 271,0
62 121 G. van Tuyl Hellouw 2128 16 2 2/3 0-1862646 21:04:42 1219,151 267,2
63 114 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 12 10 3 9-1047598 21:58:35 1213,044 263,4
64 72 A.J.M. Vollebregt Dodewaard 0865 6 2 3 9-1913942 21:34:56 1206,599 259,5
65 W.J.C. Grapendaal Amsterdam 1211 2 1 1072,934 9-1074197 21:52:23 1202,334 255,7
66 G&J v Nieuwameronge Veenendaal 1139 4 1 2/2 8-1303975 21:51:47 1190,971 251,9
67 T. de Ruiter Opijnen 2128 6 2 1034,012 9-1374034 21:31:48 1186,065 248,1
68 J. Hooymans Kerkdriel 2128 4 4 2/2 9-1374725 21:31:18 1183,090 244,3
69 E. v. Aalten Huissen 0865 7 3 2/2 9-1942827 22:06:13 1176,763 240,5
70 H. Wolfsen Soest 1139 7 7 1066,204 0-1512417 22:15:32 1164,571 236,6
71 Comb Aldus -Poulisse Kerkdriel 2128 6 4 1030,553 8-1728427 21:46:17 1162,780 232,8
72 107 A.J.M. Vollebregt Dodewaard 0865 6 4 4 9-1913909 22:08:26 1162,104 229,0
73 101 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 7 1 1143,053 9-1731384 06:22:04 1129,416 225,2
74 N.C. Volkens Bergen 1300 7 5 3 9-1036457 05:42:32 1127,460 221,4
75 G. Veerman Volendam 1300 5 4 1091,527 0-1351190 05:40:50 1124,317 217,6
76 104 Th. van Oss Afferden 0865 6 5 2/4 8-1241259 05:09:35 1107,755 213,7
77 Wouter Jorna Hippolytushoef 1300 10 10 2/2 9-1063229 06:29:47 1106,010 209,9
78 C.K. Niesten Uitgeest 1300 10 3 2/2 0-1572413 05:48:36 1105,494 206,1
79 94 G. Baarda Pingjum 0433 7 3 1163,722 9-5905269 07:29:17 1078,236 202,3
80 98 J. Doppenberg Jr. Voorthuizen 0763 9 3 2/3 8-1094907 06:12:01 1078,083 198,5
81 H. van Hattem Rhenen 0803 4 4 1055,920 0-1443249 05:53:56 1073,162 194,7
82 102 Comb van den Berg Utrecht 1139 9 3 2/3 0-1453979 05:53:51 1068,046 190,8
83 J. Pepping Egmond aan de Hoef 1300 14 13 6 0-1545040 06:30:21 1067,963 187,0
84 93 A. Kalter Lutjebroek 1300 6 3 1114,890 0-1540100 06:55:25 1066,459 183,2
85 123 P. Eeuwes Huissen 0865 10 7 1066,513 7-1485766 06:11:16 1065,161 179,4
86 96 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1211 12 8 1073,096 8-1337340 06:18:22 1064,192 175,6
87 M. Schuurmans Zwartemeer 0305 4 2 1180,741 8-4757556 07:59:58 1063,763 171,8
88 110 L.A. Pronk Breezand 1300 28 14 2/4 9-1480789 07:10:30 1059,848 167,9
89 118 A. de Bruin Nederhorst den Berg 1020 12 11 2/3 1-1532688 06:17:17 1058,677 164,1
90 95 P. Boender Leusden 0763 4 4 1067,665 0-1471673 06:19:08 1058,001 160,3
91 John Hardebol Castricum 1300 8 2 1082,822 1-1615355 06:33:43 1057,737 156,5
92 G.H.J. Bijenhof Middenmeer 1300 5 5 1119,842 9-1063674 07:09:03 1057,406 152,7
93 A. Kalter Lutjebroek 1300 6 5 2/2 0-1512518 07:06:51 1054,922 148,9
94 119 G. Baarda Pingjum 0433 7 2 2/3 8-4201410 07:53:14 1054,828 145,0
95 P. Boender Leusden 0763 4 2 2/2 0-1471664 06:24:46 1052,128 141,2
96 Comb Dirk & Elitsa V Amsterdam 1211 12 1 2/2 8-1354646 06:30:43 1051,316 137,4
97 127 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 9 8 1087,380 8-1408472 06:46:05 1049,509 133,6
98 J. Doppenberg Jr. Voorthuizen 0763 9 9 3 0-1267366 06:44:01 1044,719 129,8
99 P. Heikamp Zetten 0865 11 10 1057,949 0-1389410 06:24:48 1042,514 126,0
100 128 Comb C.J.J. van Wijk Benschop 1020 14 6 2/3 9-2005523 06:08:08 1042,298 122,1
101 122 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 7 6 2/3 0-1170798 07:51:24 1037,810 118,3
102 Comb van den Berg Utrecht 1139 9 8 3 8-1297067 06:24:00 1036,290 114,5
103 108 O. Pals Bovenkerk 1300 9 1 4 8-1349466 06:36:59 1035,613 110,7
104 129 Th. van Oss Afferden 0865 6 1 3 8-1241195 06:26:04 1034,629 106,9
105 H. Brinkman Tuk 0433 5 2 2/2 8-2088030 08:06:30 1034,165 103,1
106 C.P.J. Galjč IJsselstein 1020 5 1 2/2 6-1953538 06:23:03 1030,946 99,2
107 A.J.M. Vollebregt Dodewaard 0865 6 1 5 9-1956994 06:34:13 1030,733 95,4
108 O. Pals Bovenkerk 1300 9 2 5 6-2028783 06:41:51 1030,729 91,6
109 N. van Namen Velddriel 2128 3 1 1028,591 9-1363810 06:08:49 1029,810 87,8
110 116 L.A. Pronk Breezand 1300 28 2 3 7-1686411 07:45:45 1025,753 84,0
111 Comb J. Hommes & Zon Akersloot 1300 7 6 2/2 0-1558910 07:15:48 1019,343 80,2
112 Sven van Houten IJsselstein 1020 5 4 2/2 0-1438902 06:34:56 1018,664 76,3
113 C.J. Schermer Castricum 1300 5 5 2/2 9-1059236 07:16:57 1017,155 72,5
114 115 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 12 8 4 8-1393198 07:25:51 1013,171 68,7
115 120 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 12 4 5 9-1047630 07:25:56 1013,092 64,9
116 L.A. Pronk Breezand 1300 28 13 4 9-1062800 08:00:27 1012,174 61,1
117 Gerard Schalkwijk Lopik 1020 4 2 2/2 9-2006712 06:36:28 1008,839 57,3
118 A. de Bruin Nederhorst den Berg 1020 12 8 3 1-1532691 07:09:44 1006,279 53,4
119 G. Baarda Pingjum 0433 7 1 3 7-4287115 08:47:18 1005,549 49,6
120 131 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 12 9 6 0-1501806 07:35:33 1004,118 45,8
121 G. van Tuyl Hellouw 2128 16 14 3 0-1862653 06:37:02 1002,710 42,0
122 W. Mulderij Vinkenbuurt 0305 7 7 3 9-1731369 08:31:52 1001,046 38,2
123 P. Eeuwes Huissen 0865 10 5 2/2 8-1212457 07:16:23 1000,119 34,4
124 126 H. Wennekes Tiel 2128 5 3 1044,512 9-2017163 06:57:23 997,258 30,5
125 v. Kooten & v. Bemme Lunteren 0763 10 10 1069,809 6-1780365 07:23:14 996,809 26,7
126 H. Wennekes Tiel 2128 5 2 2/2 0-1446873 06:57:58 996,703 22,9
127 Ysbr. Kaptein Akersloot 1300 9 2 2/2 0-1559502 07:41:19 996,392 19,1
128 Comb C.J.J. van Wijk Benschop 1020 14 13 3 0-1436716 06:54:40 995,871 15,3
129 Th. van Oss Afferden 0865 6 3 4 8-1241253 07:05:48 995,693 11,5
130 P.J. Klomp IJsselstein 1020 3 3 1043,561 9-2007360 06:59:26 994,409 7,6
131 John Schoemaker Egmond aan Zee 1316 12 11 7 9-1047632 07:46:37 993,984 3,8
Neutralisatietijden
Nacht Begin Einde Duur
1 16-07 22:49:00 17-07 05:19:00 06:30:00
De internationale neutralisatieregeling is toegepast.
7050 RekenCentrum Berg en Dal Gegenereerd door Venira Rekenaar
Terug naar het begin van de pagina